Tato žena už dlouho chtěla zlepšit svůj vzhled, ale po dlouhou dobu se o tom nemohla rozhodnout. Uplynula celá léta a její tvář byla pomačkaná a vlasy zúžené. Nakonec se Naomi, která žije v Severní Karolíně, rozhodla vyzvat sebe sama a chtěla vypadat mladě. Tak šla do Minneapolis navštívit slavný salon Christophera Hopkinse. Když seděla v křesle, vůbec se nebála.

Byla si jistá, že je nyní v rukou mistra, takže se cítila v bezpečí.

Obrázek z google

A opravdu se to stalo. Poté, co „čaroděj“ Hopkins dokončil své kouzlo s Naomi, její vzhled úplně změnil. A dcery, které viděly svou matku po kosmetickém zákroku, byly velmi překvapeny.

Jejich matka se stala blond s kudrnatými vlasy uspořádanými ve vlnách. Make-upem se podařilo vytvořit nádhernou kombinaci různých odstínů. A opravdu to změnilo vzhled ženy. Změnila se k nepoznání. Naomi byla z toho velmi šťastná.

Obrázek z google

Jejich dcery zpočátku viděly Naomi jako úplně jinou ženu, než se kterou se setkaly. Její osobnostní rysy však zůstaly stejné jako kdysi: Naomi - je milá, klidná a veselá žena.

Na internetu bylo mnoho názorů ohledně Naomiho rozhodnutí. Uživatelé rádi sdílejí zkušenosti s novým a úžasným vzhledem.

Obrázek z google

Hlavní obrázek z google.com