Tento příběh mě rozplakal a byl jsem neskutečně dojatý!

Můj přítel má tři děti, 2 dívky a chlapce. Chlapec se narodil a v pouhých sedmi měsícíchbyl jeho život v nebezpečí a byl resuscitován. Proto byla v důsledku mnoha zdravotních problémů ochromena polovina jeho těla.

Rodiče prožili ve svém životě velmi obtížné období a během prvních 3 měsíců života navštívili mnoho lékařů s dítětem. Nicméně k ničemu.

Jednoho dne jim jeden neurolog řekl, aby si koupili čau-čau nebo labradorského psa. Moje přítelkyně začala protestovat, protože v domě jsou tři děti a jedna z nich je alergická, takže si myslela, že je to nemožné. Doktor však řekl, že to nebyla nabídka, ale rozkaz.

Rodina koupila chow-chow psa, byla to feena, která měla 3 měsíce. Starší dívky byly velmi šťastné, ale pes jim nevěnoval pozornost, pouze se k chlapci přiblížil a trhl ho!

Jeho rodiče byli šokováni, ale vypadalo to divně, protože pes jen škubal ochrnutou část těla, takže se rozhodli nezasahovat. Masérka je navštívila, a tak začala věnovat pozornost rodičům, že nesmíte dovolit dítěti mít 2 masáže najednou. A když zjistila, kdo ho masíruje, odmítla ho navštívit.

Řekla, že se nedokáže vyrovnat psovi. Koneckonců, pes dělá opravdovou akupunkturu.

A pak se stal zázrak. O měsíc později se dítě natáhlo po psovi oběmi pažemi. Poté si pes začal hrát s dítětem a starat se o něj, jako by to bylo její vlastní štěně.

Nyní je chlapec starší a pohybuje se daleko lépe. A další lékaři jsou překvapeni. Protože se v jeho případě cítili bezmocní a oznámili, že zůstane zdravotně postiženou osobou. Opravdu je to překvapilo a možná doporučí tuto „léčbu“ ostatním pacientům.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z wazne.net