V životě se může stát všechno. Bohužel to nejsou vždy dobré věci.

Brian, manžel Courtney Hill, sloužil mnoho let v armádě Spojených států. Byl umístěn na mnoha místech. V Iráku, do Kuvajtu a Afghánistánu. Přestože zažil nebezpečné situace, vždy se vrátil bezpečně a zdravě.

Po nějaké době se rozhodl opustit armádu a soustředit se na svou rodinu. Svou tvrdou službu ukončil ve skvělé kondici a mohl se soustředit na budování šťastného života. V únoru 2016 však došlo k tragédii.

Když tato zpráva dorazila ke Courtney, její život během několika sekund roztříštil na kousky. Brian zemřel při dopravní nehodě. Opustil Courtney a jejich dceru Reagana, kteří se museli rozloučit se svým milujícím manželem a otcem.

Obrázek z google.com

Před Brianovou smrtí se manželé rozhodli rozšířit svou rodinu. Ráno v den, kdy muž zemřel, provedli manželé těhotenský test, který se ukázal jako negativní.

Ale o pár dní později Courtney udělala ještě jeden test. Zažila obrovský smutek a připravila se na pohřeb, překvapivé zprávy se jí dostaly - čekala dítě. V den pohřbu šla do rakve svého manžela a zašeptala: „Zlato, znovu budeš táta.“

Obrázek z google.com

Uplynuly měsíce a Courtney se pokusila vypořádat s lítostí. Snažila se, aby dobře plnila roli matky. Jednoho dne pocítila náhlou bolest. Ze strachu z potratu okamžitě šla k lékaři.

Byla připravena na to nejhorší. Pak ale uslyšela zprávy, které jí zase obrátily život vzhůru nohama. Během ultrazvuku si doktor všiml dvou chlapců a jedné dívky. Courtney se chystala porodit trojčata!

Obrázek z google.com

- „Jsem úplně beze slov. Ale byla jsem ráda, že mám další tři úsměvy, které by mi Briana připomněly, “řekla Courtney v rozhovoru.

Bohužel, Courtney cestovala mezi nadějí a zoufalstvím. Ve 25. týdnu těhotenství žena slyšela další tragické zprávy. Doktor jí řekl, že nemůže cítit tep jednoho dítěte.

Obrázek z google.com

Srdce ženy se znovu rozpadlo. Jak jsme však již v tomto příběhu viděli, bolest a naděje jdou ruku v ruce. I v nejhorší bolesti můžete v tunelu vždy najít světlo. To byl také případ zde.

21. září porodila žena dvě úžasné děti - Melisu a Harper. A co je nejdůležitější, obě byly úplně zdravé.

- „Ve většině případů musí trojice strávit týdny na jednotce intenzivní péče. Ale pro mě to bylo jiné - všichni jsme šli druhý den domů. Trpěli jsme hodně, ale zároveň považuji tyto malé zázraky za požehnání, “řekla žena.

Obrázek z google.com

Všichni jsou nyní pro svou matku velkou pýchou a radostí. Neříká svým dětem dvojčata, ale trojčata, která ztratila svého bratra.

Courtney pohřbila svého manžela a syna, ale našla sílu, aby uvěřila, že nyní spolu a společně hlídají zbytek rodiny. Žena se dívá do budoucnosti s nadějí a vychovává své děti. Ví, jak by na ně mohl být Brian hrdý.

Obrázek z google.com

Courtney zjistila, že vzácnou věcí je štěstí. Proto se každý den snaží dávat co nejvíce svým malým andělům. Život této rodiny nebyl vždy snadný, ale díky velké podpoře blízkých je Courtney přesvědčena, že všechno dobře dopadne.

Obrázek z google.com

Obdivuji Cortney, která je i přes veškerou nepřízeň osudu stále pozitivním člověkem a oceňuje vše, co pro ni život připraví.

Hlavní obrázek z google.com