V loňském roce chodila v jednom z ruských lesů starší žena. Nebylo by na tom nic neobvyklého, kdyby 83-letá žena však nenašla novorozeně zabalené v dece.

Když se přiblížila, všimla si, že tam leží zmrzlé dítě. Žena jej okamžitě vzala do dětského domova.

Obrázek z google.com

Na místě dítě dostalo odbornou pomoc. Lékaři dívku prozkoumali. Ukázalo se, že kromě zmrznutí byla v pořádku. V přikrývce však byl nalezen dopis od její matky.

„Odpusť mi, ale nevím, co mám dělat. Moje dcera se jmenuje Uljana a narodila se 12. srpna. Měla všechny potřebné očkování a je zdravá. To, že jsem ji nechal tady, je to nejhorší, co jsem kdy udělala. Slibuji, že se vrátím, ale teď nemám na výběr. Strávili jsme předchozí noc na ulici a nechci, aby moje dítě takhle žilo ... “

Zaměstnanci sirotčince nevěřili, že se matka pro dítě vrátí. Ale šeredně se spletli.

Obrázek z google.com

Čtyři dny poté, co se dívka dostala do zařízení, se tam objevila její matka. Pokusila se vysvětlit, že byla sama s dítětem, když je Uljanin otec opustil. Během těhotenství ji chtěl donutit k potratu. Žena také přišla o práci a zůstala na dlažbě. Neviděla jinou cestu ven, takže opustila svou dceru v lese.

Naštěstí se na ně osud usmál. Nejprve bylo dítě vzato matce. Rozhodla se však za ně bojovat a všem prokázat, že je schopna se postarat. Našla práci a mohla si pronajmout byt. O několik měsíců později se malá Uljana vrátila k matce.

Hlavní obrázek z google.com