Smrt talentovaného herce Paula Walkera byla pro všechny jeho fanoušky velkou tragédií. Stalo se to náhle, v důsledku autonehody. Paulu Walkerovi bylo pouhých 40 let. Byl jedním z nejoblíbenějších hollywoodských herců. Herec po sobě zanechal nejen vynikající filmovou práci, ale také rozkošnou dceru Meadow Rain.

foto: just-interes

foto: just-interes

Mimochodem, herec v mládí chodil s matkou své jediné dcery. Byl začínajícím hercem, a tak na manželství nemyslel, všechny síly a čas věnoval svému rozvoji. Pak už neměl čas na osobní život, a tak se pár rozešel. Dívka však zjistila, že je těhotná, a chtěla potratit. Herec byl však šťastný a chtěl se stát otcem i přes svůj nízký věk. Proto se rozhodl svou bývalou přítelkyni podporovat a slíbil, že jí pomůže s výchovou dítěte.

foto: just-interes

foto: just-interes

Herec svou dceru Meadow zbožňoval. Dívka měla ke svému otci vždy vřelý a důvěrný vztah. Ještě nikdy si nebyla s matkou tak blízká. Když bylo Meadow 13 let, přestěhovala se ke svému otci. Byly to šťastné dva roky, dívce bylo 15 let, když herec zemřel. Otcovu smrt nesla těžce a uzavřela se do sebe. Na sociálních sítích Meadow zveřejňovala pouze fotografie se svým otcem.

foto: just-interes

foto: just-interes

foto: just-interes

Dvaadvacetiletá Meadow se vydala na dráhu modelky a už dosáhla úspěchu. Krásná dívka zdědila po svém otci bezedné modré oči. Meadow vyrostla do opravdové krásy. Fanoušci nacházejí mezi otcem a dcerou stále více podobností. Mnozí jsou však znepokojeni Meadowinou nadměrnou štíhlostí a někteří se domnívají, že se se ztrátou rodiče přece jen nevyrovnala. Byla požádána, aby jedla více jídla a sledovala svůj zdravotní stav. Za zmínku stojí, že se dívka rozhodla pokračovat v otcově práci a ujala se jeho charitativní nadace, která pomáhá dětem.

foto: just-interes

foto: just-interes

foto: just-interes

foto: just-interes

Hlavní foto: just-interes