Žena vážila pouhých 20 kilogramů a byla na pokraji smrti. Vypadalo to, že ji nelze zachránit, ale obyčejní lidé jí pomohli. Teď vypadá úplně jinak.

Žena žila v noční můře. Její příbuzní nemohli najít řešení problému, který se jí stal. Je to hrozná nemoc, která způsobila drastický úbytek na váze. Během několika měsíců vedla její nemoc do hrozného stavu, během kterého vážila pouhých 20 kilogramů. Zdálo se, že z této situace neexistuje východisko.

Naštěstí narazila na další lidi, kteří jí pomohli tuto chorobu vyléčit. V jednu chvíli však sama připustila, že situace byla dramatická. Smrt mohla přijít kdykoli a prognóza nebyla dobrá. Na internet se dostala fotografie ženy vážící pouhých 20 kilogramů, kde ji rychle viděly tisíce lidí.

Žena se s touto nemocí nedokázala vypořádat

Žena šla k lékaři. Všimla si, že se nedokáže přimět k jídlu, což způsobilo její obavy. Doktor řekl, že to bylo způsobeno anorexii nervosa, což je velmi závažný stav, který může vést k anorexii ve velmi krátké době. Žádný lékař jí nedokázal pomoci s tak těžkou nemocí.

Rachelin manžel opustil svou práci a dohlížel na svou milovanou pořád. V důsledku nedostatku příjmů se rodina dostala do dluhu a začala trpět nedostatkem peněz. V důsledku toho také zkusila vyzvat přátelé na síti, ve které Rachel žádá ostatní o pomoc v souvislosti s děsivou nemocí. Rychle se to ozvalo. Lidé vyslyšeli její potřeby.

Žena dostala pomoc od lidí

Rychle se podařilo shromáždit množství potřebné k léčbě na specializované klinice. Žena stále neváží tolik, jak by měla, ale je na tom mnohem lépe a na jejím těle nejsou viditelné žádné známky emaciace. Můžete říci, že nejtěžší je už za ní.

Rachel nejen vyhrála nejobtížnější boj ve svém životě, ale upozornila také na velmi důležitý problém, kterým je anorexie a duševní onemocnění, které vedou k podvýživě. Na internetu se objevily další výzvy, aby tento druh nemoci nepodceňovaly a konzultovaly s lékařem, dokud nebude pozdě.

Obrázek z pikio

Hlavní obrázek z pikio.pl