Amanda byla velmi šťastná, protože po třech letech pokusů o těhotenství se jí nakonec podařilo a spolu se svým manželem se začali připravovat na přivítání nového člena rodiny.

Obrázek z google.com

Neočekávaně se její svět zhroutil. Manželé se přestěhovali do nového domova. Nic nenasvědčovalo hrozící katastrofě. Ihned po stěhování, když byla Amanda již 36 týdnů těhotná, se její manžel rozhodl opustit ji. Prohlásil, že jejich manželství je zbytečné a odstěhoval se.

Obrázek z google.com

Žena byla v naprostém šoku. Řekla nám, že to pro ni bylo jako blesk z čistého nebe a hodně to prožívala, protože měli spoustu společných plánů. Manžel opustila Amandu, když byla těhotná a v nepříznivých finančních podmínkách. Při čerpání úvěru na dům a jeho rekonstrukci si nemyslela, že by ho musela splatit sama. Snila o výchově svého syna doma, který pro něj koupila. Ačkoli v tom chtěla zůstat, bylo to stěží možné. Její nepříjemný příběh se dostal k jednomu z novinářů v Sydney, který ji poté pozval do svého ateliéru, aby vyprávěla publiku o své zkušenosti.

Obrázek z google.com

Reakce diváků byla vynikající! Po nějaké době byla pozvána na další živé vystoupení. Když otevřela televizní dveře, nevěděla, proč to bylo. Jeden z kameramanů ji požádal o povolení zaznamenat interiér a pak Amandě došlo, co se děje. To, co se stalo potom, ji rozplakalo. Když jí muž ukážal další místnosti, řekl jí úžasnou zprávu, že dostane bezplatnou dodávku jídla na tři měsíce, kompletní výbavu pro dítě a šestiměsíční bezplatnou službu úklidu domu.

Obrázek z google.com

To není všechno. Další překvapení čekalo na ženu v troubě! Amanda byla informována, že diváci pro ni vybrali 10 000 dolarů, aby mohla splácet půjčku a zůstat se svým synem v domě, který nechtěla tolik opustit.

Obrázek z google.com

Díky jejich pomoci se konečně přestala bát a příštích pár týdnů se bude moci věnovat sobě i jejímu malému.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com