Mnozí z nás rádi krmí ptáky. Někteří dokonce staví krmítka v zahradách a sledují, jak z nich ptáci jedí. Jen málokterým lidem se však podaří vybudovat skutečné pouto s pernatými hosty.

Hrdinka našeho článku, Gabi Mann ze Seattlu, měla velké štěstí, že uspěla.

Obrázek z podaj.to

Dívka milovala havrany, kteří navštěvovalai zahradu jejího rodinného domu a krmila je každý den. Každé ráno vstala a připravila cereální směs na krmení ptáků, než odešla do školy.

Obrázek z podaj.to

Může se zdát divné, že dívčími oblíbenými ptáky jsou vrány. Pro ni jsou však nádhernými a moudrými ptáky. Gabi má však pravdu, mnoho studií dokazuje, že jsou to ti nejchytřejší ptáci. Umí lidi poznat a pamatovat si, kdo s nimi zachází dobře. Gabini rodiče si všimli jejího „koníčku“ a připravili speciální krmítka pro pernaté přátele jejich dcery.

Přejděte na další stránku a podívejte se, jak jí to vrány vracely.

Obrázek z podaj.to

Jednoho dne, když Gabi čistila krmítko, všimla si něčeho lesklého - stříbrné koule. Další den korálky. Uvědomila si, že vrany zanechávají své malé dárky jako projev vděku!

Nyní má Gabi celou sbírku dárků od svých pernatých přátel. Pro ni jsou cennější než zlato! Přesvědčte se sami:

Obrázek z podaj.to

Její oblíbené pozlátko je jedním z prvních „dárků“ - perleťové srdce. Když si rodiče všimli, jak moc je dívka přitahována ke kameni, vložili jí jej do náhrdelníku, takže jejich dcera měla vždycky její oblíbený suvenýr po ruce.

Obrázek z podaj.to

Jste ohromeni vztahem mezi dívkou a ptáky? Dokazuje to, jak mohou být lidská a moudrá zvířata!

Hlavní obrázek z podaj.to