Ztráta dítěte je pravděpodobně jedním z nejobtížnějších zážitků, kterým může člověk čelit. To je mocná rána, kterou mnoho lidí nedokáže setřást ...

Bylo dubnové ráno. William Jazwinski byl v autě, když si ve zpětném zrcátku všiml, že policejní auto ho sleduje s majáky. William se okamžitě přistavil. Policista už směřoval k němu, takže řidič otevřel okno a čekal na pokárání. Bál se, že dostane pokutu za překročení povolené rychlosti.

Ale nechápal to. Ukázalo se, že byl zadržen z úplně jiného důvodu.

Obrázek z google.com

Policista poděkoval Williamu za nasazení v armádě a za boj za Ameriku. Jazwinski pochopil, že důstojník musí na svém nárazníku vidět vojenskou nálepku.

Začala tedy příležitostná konverzace. Policejní důstojník se zeptal Williama, kde slouží, a slyšel, že bojoval v Iráku patnáct měsíců. Tato slova zasáhla policistu, který se začal stále více otevírat cizinci.

Řekl Williamovi o svém synovi, který také sloužil jako voják v Iráku. Z této mise se však nikdy nevrátil. Příběh policisty se velmi dotkl Williama. Bylo mu líto důstojníka, protože věděl, jak velká bolest musí být ztráta jeho syna.

V jednom okamžiku si policista všiml na palubní desce americké vlajky. Vypadala stejně jako ta, kterou dostal, když byl informován o smrti svého syna.

Obrázek z google.com

Poté se policista rozhodl položit Williamu neobvyklou otázku:

Můžu tě obejmout Připomínáš mi mého syna. Zastavil jsem tě, protože jsem si na okamžik myslel, že jsi ... Stále nemůžu přijmout, co se stalo. Nemůžu uvěřit, že moje dítě je mrtvé.

William se slzami v očích okamžitě vystoupil z auta a dal zoufalému policistovi objetí, o které žádal. Nebylo to jen objetí. Zcela cizí muži brečeli po dlouhou dobu. William právě podstoupil terapii, aby ho vyléčil z posttraumatické stresové poruchy. Potřeboval také někoho, aby ho objal.

Tato situace byla tak úžasná, že se William rozhodl popsat ji na Facebooku. Zatím byl jeho příspěvek shlédnut více než 180 000 krát.

Hlavní obrázek z google.com