Toto je příběh teenagera ze střední školy v Renu (Nevada, USA), který řekl školní kuchařce vše, co si o ní myslel.

V reakci na to žena nedokázala tyto emoce skrotit - začala plakat.

Student odmítl vzít zpět některá z jeho brutálně upřímných slov, která kuchařku tak překvapila. A ona, jak se budete moci sami přesvědčit, byla tím vším ohromena.

„Paní Lynnová,“ jak se běžně nazývá ve škole, se předem dohodla na pomoci studentům s jedním z jejich projektů souvisejících s jídlem. Nevěděla však, že za jejich žádostí o pomoc je skrytý motiv.

Obrázek z pl.newsner.com

Skupina vynikajících studentů ze školy Bishop Manogue School chtěla ukázat svou vděčnost a lásku k ženě, která se každý den - rok co rok - snaží co nejlépe vařit ve školní jídelně co nejchutněji. Díky projektu Dude Be Nice (Old, Be Nice) mohli studenti připravit pro tuto pracovitou ženu jedinečné překvapení. Není to jen osoba, která připravuje jídlo, je také jejich kamarádkou.

Obrázek z pl.newsner.com

Studenti zakryli zdi plakátem s nápisem „Dude Be Nice“. Lynn samozřejmě netušila, že každý připravuje párty právě pro ni.

Obvykle se stará o studenty a ujišťuje se, že dostávají dobré a výživné jídlo, ale také s nimi, kdykoli potřebují pomoc, s nimi mluví. Tentokrát je však čas, aby byla ona v centru pozornosti.

Nic nečekala

Souhlasili, že pro ni připraví její oblíbenou večeři - místní grilovaná jídla. A navíc, každý se složil na jeden speciální dárek - dárkové karty, na kterou vložili peníze, díky nimž mohla Lynn navštívit nemocnou matku, která žije v Memphisu (asi 3 000 km od Reno).

Zdroj: youtube.com

Jsem vždy velmi šťastný, když se projevuje vděčnost lidem, kteří tvrdě pracují za svou přítomnost. Tato žena nepochybně dělá svou práci dokonale. Jinak by jí děti ze školy nebyly tak ochotné poděkovat. Celá situace mluví sama za sebe - Lynn musí být skvělá žena.

Hlavní obrázek z pl.newsner.com