Mezi všemi plemeny psů existují i taková, která častěji přicházejí do styku s předsudky a zbytečně na ně nalepují štítek. Tohle je Pitbull. Viděli jsme více než jednou, že to není zabiják, ale skutečný anděl. Dnešní příběh je jedním z těchto úžasných psů.

Obrázek z google.com

Seznamte se navzájem, to je Hurley:

Obrázek z google.com

Hurley je velmi dobrý a okouzlující pes. Jeho majitel mu důvěřuje natolik, že ho během procházek často nechá běžet bez vodítka.

„HURLEY - SKUTEČNÝ KUS LÁSKY A MILOSTI,“ říká SHELBY, JEHO MAJITEL.

Obrázek z google.com

Bylo to během jedné z takových procházek, když Hurley běžel bez vodítka v parku, náhle vykřikl malý chlapec. Shelby se rozhlédl, ale neviděl svého psa vedle sebe - skočil do místa, odkud výkřik přišel …

Obrázek z google.com

Poté, co dorazil, uviděl muže, který byl vyplašený, jeho pitbulla a vedle nich velmi nebezpečného jedovatého hada - Moccasin Copperhead. Had chtěl napadnout dítě, a když křičel, Hurley spěchal, aby pomohl. Odtáhl hada od chlapce a uškrtil ho. Pes tak zachránil život neznámého dítěte.

Obrázek z google.com

Během potyčky s hadem byl pes pokousaný. A když dorazily volané služby, jeho krk už byl oteklý a na rtu byly vidět kousnutí. Pěna začala vycházet z jeho úst ...

Hurley byl naštěstí rychle převezen na kliniku, kde byl tento statečný pes zachráněn.

Sestra Shelby publikovala tento příběh na Facebooku a získala tam popularitu a Hurley byl prohlášen za skutečného hrdinu.

Hlavní obrázek z google.com