Příběh 24leté Angličanky Joanna „Jo“ Mellor je důkazem, že se život může dramaticky změnit za jednu noc. Dívka vedla normální život - pracuje jako kosmetička, žije se svým milovaným, mají psa, jejich vášeň, rádi cestují ... A kdyby nebylo jejich labradora, Joanna by byla mrtvá.

Joanna je v šťastném vztahu s 27letým Andrewem Raymentem již několik let. Oba žijí společně, mají také psa jménem Leo.

Obrázek z google.com

Leo doprovází Joannu krok za krokem pět let. Zachránilo jí to život!

Obrázek z google.com

Tu noc Andrew a Joanna nechali psa spát na koberci v jejich ložnici. Andrew usnul, když ho štěkající pes náhle probudil. Leo dostal skutečný útok zuřivosti! Běžel kolem postele a za každou cenu chtěl, aby Andrew něco věnoval. Muž se otočil k Joanně a ... ztuhl.

Obrázek z google.com

Joanna nedala žádné známky života, Andrew nemohl cítit puls. Vyděšený, zavolal sanitku a pokusil se jí poskytnout první pomoc ...

O 30 minut později začala Joanna znovu dýchat. Po probuzení nemohla cítit její nohy ... Lékaři se obávali, že její mozek byl trvale poškozen.

Joanna byla ve skvělé kondici, je mladá a nezdraví, takže pro lékaře bylo obtížné pochopit, co se stalo, ale nakonec objevili příčinu. Dívka trpí Wolff-Parkinsonovým syndromem - White nebo syndrom vrozené arytmie.

Skutečným zázrakem je, že navzdory hypoxii nebyl její mozek poškozen. Nikdo nepochybuje, že kdyby to nebylo pro Leo, dívka by teď byla mrtvá. Andrew by se probudil příliš pozdě, aby pomohl …

Obrázek z google.com

Není známo, jak si Leo uvědomil, že se jeho milence děje něco velmi špatného, ale jeho intuice jí zachránila život.

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com