Setkali se, když jim bylo 17 let. Zamilovali se a brzy se vzali. Narodila se také jejich dcera. Zdálo se, že nic neohrožuje jejich štěstí.

Život se však ukázal být krutý.

Dva dny po Vánocích 2013 Betsy Ayala zjistila strašné věci. Prohlédla si telefon svého manžela a našla něco, co ji šokovalo. Četla zprávy, které jasně ukazují, že její milovaný má poměr. Jako by to nestačilo, viděla, že si dělají legraci z jejího jatečně upraveného těla. Ihned poté se žena rozhodla změnit svůj život.

Byla to obrovská rána

Betsy přibrala na hmotnost 119 kg po porodu své dcery. Bojovala o štíhlou postavu, když se dozvěděla pravdu z telefonu jejího manžela. Ukázalo se, že její manžel ji podváděl s pracovní kolegyní. Mají nejen aféru, ale také společné vtipné téma - význam Betsy.

Obrázek z google.com

Uráželi ji zprávami

Zarazila jsem se. Zprávy, které jsem našla na Facebooku, kde mi říkají špek a tlusťoška, mě zničily - přiznala žena v rozhovoru s Honey. Celý její život se zhroutil. Tak tvrdě pracovala na vztahu, rodině a vzhledu a všechno bylo zničeno za minutu. Místo toho, aby vzala její dceru a utekla nebo se pomstila svému manželovi a paní, se však rozhodla přenést hněv někam jinam.

Obrázek z google.com

"Plakala jsem každý den po ranním tréninku, ale rozhodla jsem se změnit pro sebe a svou dceru." Chtěla jsem pro ni být příkladem a chtěla jsem, aby se za mě nikdy nestyděla a byla na mě pyšná. ““

Betsy nechtěla dát svému manželovi a jeho milence důvod, aby si z ní udělali legraci. Od dětství byla žena obézní, a tak se rozhodla radikálně změnit své stravovací návyky.

Obrázek z google.com

Fungovalo to navždy

Zapsala se na lekce tance a Zumby, k nimž také přesvědčila svou sestru. Betsy si rychle uvědomila, že její cvičení jí pomáhá vyrovnat se s hněvem. Proto brzy poté začala běhat a zahrnula silový trénink do tréninku. Po několika letech se stala úplně jinou osobou.

Obrázek z google.com

Podařilo se jí ztratit až 46 kg!

Milovala sport natolik, že se stala osobním trenérem. Nyní podporuje lidi, kteří jsou v podobné situaci jako ona.

„Zdá se mi, že to, co mi můj manžel udělal, bylo požehnáním. Kdybych tyto zprávy nečetla, nikdy bych nedosáhla toho, kde jsem teď. ““

Obrázek z google.com

Je úžasné, jak velkou vytrvalost a sílu má Betsy. Znovu získala důvěru sama v sebe a nyní je krásná, štíhlá žena, která pomáhá ostatním zhubnout. Ukazuje se, že i špatné okamžiky, které nás ovlivňují, se mohou proměnit v něco pozitivního. Nejdůležitější věcí je nikdy se nevzdávat!

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com