Přestože jsou spolu velmi šťastní, jejich svět se doposud točil kolem jídla místo lásky. Oba zápasí s nadváhou. Milují nezdravé jídlo. Teprve když viděli stvoření na svatebním fotu, uvědomili si Leisie a Noel, že je čas něco změnit. Vzhledem k tomu, že když byla dítě, sníla Leisa o oblékání krásných šatů na svatbu.

Obrázek z google.com

Nicméně, když jí bylo 33 a zápasila s nadváhou, věděla, že nalezení správné velikosti pro ni automaticky redukuje potenciální možnosti na jedny nebo dvoje šaty. Nakonec našla jen jedny. Leise neměla na výběr. Je velmi nepříjemné pro budoucí ženu, která si nemůže plně užít okamžik, na který čeká celý svůj život.

Obrázek z google.com

Ale nejen ona měla takové dilema, také její manžel. Nevěsta a ženich na svatební den se od té chvíle rozhodli začít tvrdě pracovat na sobě. Začátky byly těžké. Manželé začali plnit své rozhodnutí dlouho po svatbě, když se podívali na své fotografie. Nelíbilo se jim, že sotva zapadají do rámu.

Obrázek z google.com

Nakonec se rozhodli pro stravu, která jim hodně pomohla. Její účinky jsou nepopsatelné - Noel ztratil 101 kilogramů, zatímco Leise ztratil 51 kilogramů! Společně se jim podařilo získat to, co chtěli. Nejprve nemohli uvěřit, že to bude fungovat.

Obrázek z google.com

"Díky stravě můžeme konečně udělat to, co jsme předtím nemohli kvůli naší váze." Máme příležitost se mazlit v kině a sedět vedle sebe, aniž bychom se obávali, že něco zlomíme. Naše metamorfóza je viditelná i na prstenech. Teď padají z našich prstů. Máme sen o tom, že si znovu uděláme svatební zasedání, abychom byli oba šťastní, “říká Leisa.

Obrázek z google.com

Kromě výživy manželé nikdy nepřestávají fyzicky cvičit. Vědí, že jedno období v jejich životě skončilo, ale nyní je čas na další, mnohem lepší!

Hlavní obrázek z google.com