Lidé, kteří se rozhodnou adoptovat, mají obrovské množtví lásky, kterou chtějí někomu dát. O to více ti, kteří se ještě více obětují a vybírají postižené dítě.

V roce 2015 si Priscilla Morse, která žije v Tennessee, procházela Facebook a našla fotografie z adopčního centra. Její srdce uchvátilo chudé, nechtěné sedmileté dítě. Chlapec se narodil krátce, byl zanedbán a hladověl. Priscilla cítila, že musí pomoct malému Ryanovi za každou cenu. Její manžel David souhlasil. Byl jen jeden problém: adopční středisko bylo v Bulharsku velmi daleko.

Obrázek z lolmania.eu

Priscilla a David již mají dva biologické syny a adoptovanou dívku (která má Downův syndrom a vrozenou srdeční chorobu). Rozhodli se však, že bude mít prostor pro ještě jedno dítě, které budou moci obklopit teplem a péčí.

Obrázek z lolmania.eu

Od dětství zažila žena od své rodiny hodně lásky a tepla. Byla adoptována sama, ale její pěstounští rodiče s ní vždy jednali jako s jejich biologickou dcerou. Měla také postiženého bratra, který zemřel ve věku 9 let. Díky postoji svých strážců rychle pochopila, že jejím povoláním je také adoptovat postižené děti.

Pár kontaktoval centrum a po několika dnech letěli, aby se setkali s chlapcem. To, co tam viděli, doslova zlomilo jejich srdce. Chudák vážil pouhých 3,6 kg a byl na pokraji smrti. Zaměstnanci střediska je informovali, že dítě trpí krátkou postavou, dětskou mozkovou obrnou, mikrocefalií a skoliózou.

Obrázek z lolmania.eu

Bez ohledu na riziko, že by dítě zemřelo, rozhodli se je okamžitě transportovat do dětské nemocnice Vanderbilt v USA. Tam odborníci okamžitě začali krmit trubicí.

„Nikdy jsem neviděl lékaře, kteří se při pohledu na dítě rozplakali,“ říká Priscilla.

Se správnou léčbou a péčí o své nové rodiče byl Rayan po 2 týdnech schopen opustit nemocnici a jít do svého nového domova.

Obrázek z lolmania.eu

Po roce byl úplně na rozdíl od dítěte!

Obrázek z lolmania.eu

„Umíral. A teď? Už váží více než 10 kg. Jeho vlasy jsou lesklé a silné, kůže již není bledá a získala barvy, rty jsou plné a růžové. Konečně vypadá jako zdravý chlapec. “

Obrázek z lolmania.eu

Chlapec získal barvu a získal velkou váhu. Jen se učí mluvit, ale dělá rychlý pokrok. Úsměv mu doslova neodejde z obličeje. Můžete vidět, že v nové rodině našel lásku a štěstí.

Obrázek z lolmania.eu

Priscilla a David doufají, že Ryanův příběh povzbudí ostatní rodiče, kteří uvažují o adopci dětí, aby jim neunikly děti se zvláštními potřebami - stojí za to!

Obrázek z lolmania.eu

Obrázek z lolmania.eu

Je skvělé, že na světě jsou stále tak dobří lidé!

Obrázek z lolmania.eu

Hlavní obrázek z lolmania.eu