Ani ne před rokem a půl jedla Jessica Beniquez rychlé občerstvení a strávila hodiny sledováním televize.

„Ležela jsem na posteli a sledovala mou oblíbenou sérii. Můj denní rozvrh byl: jídlo, práce, jídlo, postel a znovu televize. “ - říká Jessica.

Když jí bylo 19, vážila asi 145 kg. Ale před rokem si uvědomila, že má toho života dost a podnikla první kroky na své inspirativní cestě.

Život s nadváhou není jednoduchý a vůbec není zdravý. Je těžké zlomit a změnit vaše současné zvyky. To je důvod, proč Jessica příběh stojí za publicitu, protože ukazuje, že můžete překonat i ty největší potíže, pokud chcete.

Obrázek z google

Prvním krokem Jessiky bylo přestat jíst rychlé občerstvení. Zní to jednoduše, ale pro Jessicu byla změna stravovacích zvyklostí opravdu velká změna.

Obrázek z google

Žena vstala z postele a místo přepínání programů v televizi začala sledovat videa cvičení na YouTube.

Obrázek z google

Na začátku roku 2016 Jessica stále cvičila doma, ale nastal čas, kdy se konečně odvážila jít do tělocvičny - toto místo ji vždy děsilo. Ale dnes je to její oblíbené místo!

Obrázek z google

Cvičila asi dvě hodiny denně - samozřejmě, její nový životní styl samozřejmě hrál významnou roli.

Obrázek z google

Žena dokumentovala její úbytek na váze a všechny změny zveřejněné na sociálních sítích, aby inspirovala ostatní, aby věřili v sebe sama.

„Jmenuji se Jessica a je mi 21 let. Jsem vysoká 162 cm a ztratila jsem přes 80 kg díky stravě a cvičení. “ - nedávno napsala na Instagramu.

Obrázek z google

"Pořád jsem zaznamenávala logy, ale tak to je a musela jsem se s tím nějak vypořádat." Pochybovala jsem alespoň jednou? NIKDY!"

Obrázek z google

Jessičina transformace nebyla jen fyzická.

"Nikdy jsem nečekala, že budu tam, kde jsem teď." Byla jsem velmi plachá, ale teď jsem znovu získala svou důvěru, mám mnohem více energie ... Dokážu dělat bláznivé věci, které jsem předtím nemohla udělat. ““ - říká Jessica.

Obrázek z google

Jaká inspirace, Jessica! - Podělte se o tento článek, pokud vás ohromí její transformace a také si myslíte, že odvedla dobrou práci!

Hlavní obrázek z google.com