Přátelství mezi psy a lidmi je velmi silné. Pro některé je to pouto, prostřednictvím kterého jsou schopni fungovat. Bohužel přichází chvíle, kdy se musíte navždy rozloučit. Zpravidla truchlíme nad čtyřnohým společníkem. V tomto případě to bylo jiné ...

33-letý Ryan Jessen z amerického státu Kalifornie jednoho dne cítil silnou bolest hlavy. Nejprve si myslel, že je to migréna. Bohužel se ukázalo, že to bylo něco mnohem horšího. Mladý muž utrpěl mozkové krvácení a upadl do kómatu.

Obrázek z google.com

Na konci listopadu 2016 učinila Ryanova rodina jedno z nejtěžších rozhodnutí v jejich životě. Rozhodli se odpojit 33letého od aparátu podporujícího jeho život, protože jen díky ní žil.

Všichni se shromáždili u postele milovaného Ryana, aby se s ním rozloučili, ale někdo zvláštní chyběl. Nejdražší fena, Mollie, která chyběla, nechápala, proč se její pán nevrátil.

Obrázek z google.com

Rodina náhodou vyprávěla o jedinečném vztahu mezi psem a Ryanem. Lékaři udělali něco úžasného. Souhlasili, aby Mollie vstoupila na jednotku ICU a rozloučila se svým milovaným majitelem.

Rideout Memorial Hospital did the sweetest thing for us and allowed us to bring my brother's dog in to "say goodbye" so she'd know why her human never came home. If you knew my brother, he really loved his sweet dog. (So many people have asked - He thought he had a migraine, but it was a ventricular brain hemorrhage. They think it was brought on by high blood pressure, and there's speculation that his frequent consumption of energy drinks may have contributed. THANK YOU to everybody for the outpouring of support, but I won't be responding anymore. We are sincerely touched and humbled by others' stories, their sharing in our sadness and the kindness of so many people. Don't worry about the dog! We're keeping her!!! She's part of the family.)

Gepostet von Michelle Jessen Gold am Donnerstag, 1. Dezember 2016

Zdroj: facebool.com

Cítila, že to bylo naposledy, co viděla svého pána. Jemně zakňučela a jemně se dotkla jeho tváře nosem. Bylo to naposledy, co to udělala. Už se neobejmou, nebudou blbnout ani spolu neusnou ... Pohled, který přinesl slzy nejen rodině, ale všem zaměstnancům.

Hlavní obrázek z google.com