Vakcíny, doktoři, odpůrci, příznivci ... O očkovacích látkách bylo pravděpodobně řečeno všechno a není divu, nakonec to bylo v poslední době žhavé téma …

Obrázek z google.com

Obzvláště v lékařských kruzích

Lidé, kteří mají lékařskou profesi, se často cítí znechuceni vakcínami. Tvrdí, že nejvíce o vakcícnách a celkově tom, co se aktuálně děje okolo očkování, mluví zejména lidí, kteří o nich nic neví.

Jak se ukazuje, existuje stále více vakcín, a proto je nelze podceňovat.

Z tohoto důvodu se americká sestra rozčílila. Jak tvrdí, setkává se s tímto tématem a nedůvěrou ve zdravotnický personál každý den.

Meggy Doodle zveřejnila svůj vztek na Facebooku, samozřejmě, aniž by někoho urazila

Autor chtěl, aby tento příspěvek jen dal lidem jídlo k zamyšlení. Podařilo se to Ohodnoťte to sami!

Obrázek z google.com

„Dnes jsem měla zjevení. Někteří z vás to nebudou mít rádi, ale je to chřipková sezóna, takže musím mluvit. “ - čteme

„Myslím, že lidé, kteří nechtějí být očkováni, by na to měli mít plné právo. Pokud si myslí, že farmaceutické společnosti nám prodávají jed - mohou tomu také věřit. Pouze s jednou výhradou:

Neměli by přijít na kliniku nebo do nemocnice, když onemocní a očekávají léčbu. ““ - silná slova, že?

Obrázek z google.com

Meggy pokračuje: „Ano. Tady je důvod: stejné farmaceutické společnosti vytvářejí antibiotika, která lidi chrání před smrtí, např. V důsledku sepse. A také léky podávané v případě anafylaktického šoku. Ano, stejné obavy. “

Souhlasíte? Podívejte se, co Meggy napsala dál!

„Inhalátor, který léčí dítě astmatem? Raději se připravte na šok, ale je to stejný výrobce. Infarkt myokardu? Je mi líto, že to říkám, ale jedinou záchranou mohou být léky prodané očkovacími společnostmi, kterých se bojíte. Mrtvice? Nádor? Myslím, že rozumíte "- čteme na Facebooku.

Obrázek z google.com

Co říkáte na manifest sestry, která je unavená z neustálého obviňování?

Hlavní obrázek z google.com