48-letá Heather se nedávno dostala z deprese poté, co její manžel požádal o rozvod. Důvodem bylo, že už ho nepřitahovala. Heather se nikdy malovala a nestarala se o její vlasy. Měla na sobě volné oblečení. Ta žena byla opravdu šedá myš a vypadala zanedbaná.

Heather sama, našla sílu začít nový život. První věc, kterou se rozhodla udělat, byla změna jejího vzhledu. Za tímto účelem se Heather obrátila na profesionály. Dostala se ke slavnému stylistovi Christopherovi Hopkinsovi.

Obrázek z lolmania.eu

Výsledek překonal všechna očekávání. Nyní její bývalý manžel může litovat. Nakonec se s pomocí Christophera stala tato žena skutečnou krásou.

Obrázek z lolmania.eu

Christopher jí dal nový účes a obarvila si vlasy. Hopkins si vybral make-up v odstínech jantaru. Dokonale zakryl její kožní vady. Heather se stala ženštější.

Žena nyní miluje obdivovat se v zrcadle.

Obrázek z lolmania.eu

Stylista jí pomohla zapomenout na minulost a začít snít o krásné budoucnosti. A taková krása rozhodně nezůstane sama - Heather připustila, že po transformaci začala přitahovat pozornost lidí. Stalo se jí to naposledy před více než dvaceti lety. Někdy lidé potřebují dobrý nakopávač, aby mohli změnit svůj život.

Hlavní obrázek z lolmania.eu