José Manuel Roas Triviño a jeho manželka Maite žijí v Seville ve Španělsku se svými pěti dětmi. Ačkoli je to v naší době neobvyklé, manželství vždy snilo o velké rodině. Jsou šťastní, i když narození čtvrtého dítěte znamenalo tragédii. Chlapec se narodil mrtvý, ale ... přežil! Neuvěřitelné? Přečtěte si o Pablově mimořádném případě.

Maite rodila dvě hodiny a nakonec jí lékaři řekli, že se dítě narodilo mrtvé. Ale než se k ní dostal, stalo se něco úžasného! Ledviny jejího syna začaly fungovat. Lékaři začali resuscitaci.

Obrázek z google.com

Pablo utrpěl ochrnutí mozku kvůli nedostatku kyslíku během porodu. Kromě toho trpí vzácným onemocněním, Westovým syndromem. Projevuje se psychomotorickými problémy, epileptickými záchvaty a mentální retardací. A přesto, Pablo je nyní velmi veselý teenager! To vše díky nápadu jeho otce.

Obrázek z google.com

José Manuel je učitel a ... velký milovník běhu. Jednou vzal s sebou svého syna a stalo se něco úžasného! Pablo, obvykle ustoupený a introvertní, začal ukazovat radost.

Obrázek z google.com

Otec a syn snili o ... maratonu! Běh 42 kilometrů tlačení kočárku však není snadný. V loňském roce se jim podařilo ujet 30 kilometrů. Vzdali se počáteční fáze závodu, aby Pablo nezmrzl - odstartovali brzy ráno. A stalo se to dobře! José Manuel připustil, že ještě nebude ve formě, aby s Pablem zvládl celý maraton. A pak se objevil další problém.

Obrázek z google.com

Muž si zranil koleno, což zpochybnilo účast na letošním maratonu v Seville. Rozhodl se však riskovat, protože Pablo nikdy nesnil o ničem jiném! Chlapec byl pevně zabalen do spacáku a vyrazili ... Po 30 kilometrech měl jeho otec dost, koleno ho nepřestalo bolet, ale syn ho povzbudil k dalšímu úsilí s hlasitým výkřikem! Společně urazili 42 kilometrů.

Obrázek z google.com

Všichni byli velmi ohromeni tím, co José Manuel pro své dítě udělal. A on jen řekl, že ... "není hrdina, je to jen otec, který ho činí šťastným, když je syn spokojen." Nyní se oba připravují na účast na maratonu v Londýně. Držíme palce!

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com