Jay Barham měl 17 let, když potkal Lindu, 51letou matku. V té době už byla rozvedená, ale pořád hledala lásku. Setkali se v roce 2000 a během autoškoly našli společnou řeč. O rok později byli Jay a Linda ženatí. Od té doby uplynulo 18 let a dnes žijí.

Věrný manžel a manželka

Navzdory velkému věkovému rozdílu mezi hrdiny příběhu začala vášnivá romantika, když Linda učila Jay jízdy na lekcích. Příbuzní a přátelé páru byli šokováni jejich vztahem. Dnes je Jay 36 let a Linda 69, po tolika letech strávených společně, milenci říkají, že jejich pocity nezmizely - milují se více než kdy jindy.

Obrázek z lolmania.eu

Uvědomili si, že jsou spřízněnými dušemi, když zjistili, že mají rádi stejnou hudbu. Jednoho dne, když jedna z písní Eltona Johna hrála v autě, se student a učitel nedobrovolně políbili.

Jay měl dívky předtím, ale trvalo několik dní, než se vzpamatoval ze svého prvního polibku a pozval Lindu na skutečné rande. Žena byla velmi znepokojena jejich vztahem, protože Jay byl ve stejném věku jako její syn Simon. Linda má také 13letou dceru. Její děti byly šokovány svým novým přítelem, ale vydržely situaci, protože chtěly, aby jejich matka byla šťastná.

Obrázek z lolmania.eu

Jayovi rodiče byli o více než deset let mladší než jeho nová přítelkyně. Tvrdili, že jejich vztah byl jen prchavým pobouřením. Ale po 8 měsících se milenci oženili, aniž by věnovali pozornost skutečnosti, že to bylo naplánováno na pátek 13.

Obrázek z lolmania.eu

Společný život

Pár začal podnikat - malá kavárna a pekařství poblíž jejich domu. Když Jay v roce 2014 přišel o matku, vztah manželů se ještě posílil, protože Linda mu pomohla projít velkou ztrátou.

Obrázek z lolmania.eu

Někteří berou Lindu za Jayovu matku.

Ačkoli milenci často slyší velmi nepříjemné komentáře od kolemjdoucích, nebojí se negativních názorů druhých. Stále se milují, navzdory všem překážkám.

Obrázek z lolmania.eu

Tajemství šťastného vztahu

Na začátku manželství mohla Linda ještě mít dítě, ale Jay se nechtěl stát rodičem. Věří, že je jedním z těch lidí, kteří vždy zůstanou dítětem. Místo toho ochotně pomáhá vychovat sedm vnoučků své ženy, které jsou mezi 4 týdny a 18 lety.

Jay říká, že nikdy nepomyslel na pravděpodobnost, že po Lindě zůstane sám. Nestará se o věk, dává přednost tomu, aby se každý den choval jako poslední a čerpal ze života maximum. Mladý muž poznamenává, že největší výhodou vdávání se starší ženy je schopnost neustále mluvit o svých pocitech a zůstat pochopena druhou polovinou.

Obrázek z lolmania.eu

Podle Jaye je tajemstvím šťastného manželství to, že v něm musí být jen láska. On a jeho manželka dělají všechno společně. Jediným předmětem jejich sporů je nevyzpytatelná kočka, kterou není snadné vychovat. Volný čas tráví na vlastním ranči.

Hlavní obrázek z lolmania.eu