Lidé chtějí různé věci. Některé sny se plní velmi často a jiné méně často.

Jak se ukazuje, jeden z nich je obyčejný, jako například o šťastné rodině nebo opravdové lásce, zatímco jiní jsou úplně blázniví ... Přání Viictorie Wild patřilo do té druhé kategorie.

Skutečná panenka

Tato žena chtěla vypadat jako skutečná sexuální panenka během svého života. Udělala vše pro to, aby toho dosáhla. Za plastickou chirurgii utratila asi 167 000 PLN. Podívejte se, jak vypadala před operací:

Obrázek z google.com

Jsme si jisti, že mnozí z vás ji považují za atraktivní ženu.

Chcete vidět, jak vypadá teď? Zatímco většina lidí si myslí, že to, co udělalala je absurdní a směšné, ona sama je potěšena svým současným vzhledem …

Je opravdu těžké uvěřit, že je to jedna a ta samá žena, že?

Její neobvyklý sen o vzhledu panenky v obchodě vyklíčil v její hlavě, už když byla dospívající puberťačka v Lotyšsku. Je škoda, že z toho nevyrostla …

View this post on Instagram

Tell me guys do u like tanning? #tanning #sea #sun

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Díky operaci (nebo operacim ... - jak to komu vyhovuje) přišla k obrovskému prsní, hýždím a ústním implantátům a měla také nosní plastickou operaci.

Co si myslíte o dosažených výsledcích?

Žena a její přítel, který financoval její operace a kterému dluží novou transformaci, jsou velmi potěšeni ... Victoria je velmi šťastná, že ji lidé sledují na ulici. Považuje se za skutečnou sexuální bombu ... Myslíte si, že se na ni dívají kvůli svému sexy vzhledu?

Hlavní obrázek z google.com