Toto je jeden ze skutečných příběhů sdílených uživateli internetu, dojatý odvahou psů považovaných za nebezpečné rasy a zákony, které nemají nic společného se spravedlivým hodnocením situace. Naštěstí se tentokrát pravidla ztratila!

Buddy je pit bull, který byl před několika dny vítán jako hrdina, ačkoli zpočátku všechno vypadalo, že naznačuje, že napadl dítě. Majitel Buddyho s ním šel podél řeky Murray v australském městě Moama, když viděli z dálky zvláštní scénu ... Pes se od člověka osvobodil a běžel k matce a dvěma dětem.

Obrázek z google.com

Buddy zaútočil na matku pěti a devítiletého dítěte, která se pokusila chlapce utopit! Žena utekla a pes se pokusil vytáhnout děti z vody. Bohužel, mladší dítě nepřežilo.

Majitel psa informoval policii a poskytl první pomoc živému dítěti. Poté, co dorazili na místo, policisté nejprve viděli, že devítiletý chlapec byl kousnut pitbullem (pes ho vytáhl z vody). Aniž by poslouchali vysvětlení Buddyho majitele, vzali psa „dokud to nebylo prokázáno“.

Obrázek z google.com

Je těžké uvěřit takové absurditě, ale majitelé pitbullů museli sbírat až 50 000 podpisů, získat rozhodnutí veterináře a napsat dopis, v němž vysvětlili, že jejich pes nebyl nikdy agresivní, takže se policie vzdala svého úmyslu jej uspat.

Naštěstí statečný pes, který zachránil devítiletého, je opět se svou rodinou a policie se vypořádala s tím, co by měla - obvinila její dekadentní matku.

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com