Candice Hammond z Georgie (USA) se připravovala na svou vlastní svatbu. Bylo to nesmírně radostné období, i když pro mnohé to znamená spoustu stresu, ale ne pro Candice. Výběr jídelního lístku a interiéru jí poskytly velké potěšení. Svatba byla naplánována na 1. října, ale plány se výrazně změnily. Otec dívky, který dlouhodobě zápasil se zdravotními problémy, skončil na jednotce intenzivní péče. Lékaři nevěděli, kolik času zbývá, a Candice si nedokázala představit její velký den bez jejího milovaného otce po boku, takže udělala něco zvláštního.

Candice se rozhodla oženit se s Thomasem v nemocnici, v místnosti, kde leží její otec Steve. Je pravda, že Steve protestoval, protože věděl, jak moc se jeho dcera starala o krásný obřad, ale jsou tu důležitější věci, než krásné uspořádání obřadu ... A přítomnost rodičů je jistá.

Obrázek z podaj.to

Fotografka, zvaná na svatbu, Julie Schandolphová, napsala na Facebooku na svém oficiálním webu, že se dosud neúčastnila tak dojemné svatby!

Obrázek z podaj.to

Mama Candice se slzami v očích řekla, že neočekávala, že svatební hosté budou takto reagovat na změnu data svatby. Každý poslal zprávu s porozuměním a pomohl, jak jen mohl.

Obrázek z podaj.to

Přestože Steve nemůže vést svou dceru k oltáři, tradice byla splněna - podal ruku Candice jejímu snoubenci, čímž dal znamení, že ví, že dává svou dceru do dobrých rukou.

Obrázek z podaj.to

Doufáme, že se Steve navzdory všemu zotaví a bude se moci bavit na svatbě své dcery …

Obrázek z podaj.to

Hlavní obrázek z podaj.to