Když se stanete rodičem, čas najednou začne krutě ubíhat. Jednoho dne kojíte své dítě, zatímco další jdete na první školní schůzku. Než se nadějete, vaše dítě studuje a chodí do práce. Kennymu a Bobbie McCaughey, zrání jejich dětí uteklo mnohem rychleji, sedmkrát intenzivněji než obvykle.

Obrázek z google.com

Relativně nedávno byl celý svět šokován narozením prvních sedmerčat a teď mají téměř 20 let. Začátky nebyly snadné.

Obrázek z google.com

Narození sedmi dětí v jednom okamžiku je obrovská výzva. Když rodiče zjistili, kolik dětí by měli, lékaři navrhli, aby některé z nich odstranili. Ačkoli se pár bál toho, co se stane, rozhodli se nechat všechno na Bohu. Byli si jistí, že jim dal tak úžasný dárek, a udělali vše, co bylo v jejich silách, aby se jejich potomci narodili zdravě. V roce 1997 vstoupili na stránky historie jako první narození sedmi zdravých dětí.

Obrázek z google.com

V tomto okamžiku začínají svůj dospělý život. Mají mnoho plánů, překážek a jsou rádi, že jejich otec a matka s potratem nesouhlasili. Za těchto původních okolností manželský pár naštěstí nebyl sám. Měli s nimi spoustu lidí, kteří jim pomohli postavit dům, koupit auto a předměty každodenní potřeby. Pro rodiče sedmi dětí to byla obrovská výzva. Sedmkrát více plen, krmení, pláč, ale také sedmkrát více štěstí.

Hlavní obrázek z google.com