Na rozdíl od vzhledu se manželství nevztahuje pouze na dva lidi. Je to vztah dvou rodin. Vztahy s našimi blízkými nejsou vždy snadné.

To byl také případ Scotta. Když potkal svou budoucí tchýni, rozhodně se mu nelíbila. Když však po sedmi letech manželství stalo něco tragického, vztah mezi ním a jeho tchýní se hodně změnil.
Scottova žena ve věku 30 let byla diagnostikována s leukémií. V jednu chvíli se všechno změnilo a Scott si brzy uvědomil, že jeho tchýně si zaslouží nejvyšší respekt a vděčnost.

Přečtěte si, co o ní napsal:

"Tohle je Sharon, moje tchýně." Díky ní jsem pochopil něco velmi důležitého. Řeknu však vše postupně. Když jsme se potkali, okamžitě jsem věděl, že se mi nebude líbit. Nerozuměl jsem ani tomu, co říkala, a ona se mi zdála příliš panovačná. Nechtěl jsem tedy posilovat vztahy, ale já jsem ji přijal, protože jsem věděl, jak moc ji má moje žena ráda.

Naše manželství trvalo sedm let a stále jsem ji neznal. Pak byla moje žena diagnostikována s leukémií. Podle lékařů měla 10% šanci na to, že bude žít aspoň rok. Sharon se k nám okamžitě nastěhovala a bez váhání převzala roli opatrovníka mé ženy a její dcery. Dva roky se starala o dům, nakupovala, vařila, umývala a čistila. Vzala moji ženu na stovky lékařských návštěv a každý den si pamatovala všechny prášky, které měla má žena brát. Na okamžik se nezastavila, i když jí byla diagnostikována rakovina. Vždy byla pro nás, pro moji manželku a pro mě, i když podstoupila chemoterapii sama.

Obrázek z google.com

Tento snímek jsem pořídil ráno těsně před odjezdem do práce. Švagrová si neuvědomila, že jsem tam. To je skutečná velikost! Vstává brzy ráno a připravuje ovesné kaše pro nemocnou dceru, přestože prochází chemoterapií a v důsledku toho ztratila vlasy. I když je sama slabá, nepřestává se o den starat o svou dceru. Ne každý má v životě šanci setkat se se skutečným superhrdinou. Měl jsem to štěstí, tím superhrdinou je moje tchyně. Jsem jí velmi vděčný. “

Je to velmi dojímavé přiznání. Je pravda, že potkáváme lidi nejlépe v obtížných situacích. Scott zjistil, jak úžasná je jeho tchýně.

Hlavní obrázek z google.com