Když se všechno zdá jako z pohádky, osud nás zasáhne obrovskou ranou. Představte si, že jste se právě oženil s láskou svého života, sedm měsíců jste žili v blaženém štěstí a pak najednou ...

... váš milovaný je připojena k zařízením na podporu života a doktoři říkají, že je konec.

To se stalo Danielle Davis. Žena žijící v Savannah v Georgii v červenci 2011 byla informována, že její manžel, se kterým dnes ráno snídala, měl hroznou nehodu na motocyklu a byl kriticky hospitalizován.

Po třech měsících v kómatu a tisících modliteb, které vyslovila jeho žena, se stal zázrak. Jednoho dne se Matt probudil a zašeptal dvě slova, která si Danielle bude pamatovat po zbytek svého života: „Snažím se“

Obrázek z google.com

Matt právě zatáčel doprava, když se těsně před ním objevilo špatně zaparkované auto. Nebyl čas na brzdění, motorkou narazil do auta plnou rychlostí a muž byl hozen do vzduchu. Utrpěl řadu hrozných zranění - od zlomených kostí po poškození vnitřních orgánů a mozku.

Od té doby nenabyl vědomí tři měsíce. Danielle trávila téměř celou dobu u jeho postele a modlila se za uzdravení.

Bohužel, po nějaké době, jí lékaři řekli, že nemohou udělat nic víc, aby Mattovi pomohli. Danielle čelila kruté volbě: nechte ho jít nebo pokračujte v boji.

Žena však ani nemyslela na to, že se vzdá. Rozhodla se přestěhovat manžela z nemocnice do domu své matky v Severní Karolíně, kde se o něj stále starala.

Danielle musela dlouho čekat na výsledky boje o život jejího manžela. Jednoho dne však Matt nečekaně otevřel oči a viděl, jak u něj stojí jeho žena.

Obrázek z google.com

Nyní se muž za pomocí lékařů postupně vrací k kondici. Byla to Daniellina víra a láska a Mattova neobvyklá vůle k boji, která dala muži šanci vrátit se do normálního života.

Hlavní obrázek z google.com