Faline Fate velmi miluje svého psa Kolii jménem Ollie. Bohužel, pes byl nedávno vážně nemocný. Tento příběh je nejen velmi dojemný, ale nese také varování zejména pro majitele psů. Nezapomeňte si přečíst až do konce.

Rodina si všimla velmi znepokojivých příznaků u psa. Ollie byla najednou ochrnutá. Pes se nemohl hýbat.

Obrázek z google.com

Jeho majitel byl zoufalý. Jeho milovaný pes ležel jen na zemi, i když rodina měla pocit, že má stále tolik před sebou. A teď se o něj museli starat a pes nemohl ani ovládat základní fyziologické funkce.

Obrázek z google.com

Takové ochrnutí může být způsobeno mnoha faktory. Od poškození rakovinou a dokonce i nakažlivými chorobami. Rodina musela učinit strašně obtížné rozhodnutí utratit Ollie. Pak se stalo něco, co nikdo neočekával. Když Ollie seděl na stole a čekal na injekci, jeden z veterinářů, kteří tam pracovali, si všiml něco zvláštního za uchem…

Obrázek z google.com

Bylo to klíště! Pravděpodobně se tam parazit dostal během posledního výletu do lesa, na který rodina šla. Veterinář odstranil klíště a rodina odnesla psa domů.

Obrázek z google.com

O 10 hodin později byl pes zdravý! Faline byla nadšená, když k ní přišla její milovaná Ollie, vrtěla ocasem, znovu plná energie! Nezapomeňte po každé procházce v lese pečlivě zkontrolovat sebe a naše čtyřnohé přátele. V současné době se stále více případů klíšťat vyskytuje také v městských oblastech. Je také dobré používat repelenty na klíště.

Hlavní obrázek z google.com