Krásní rodiče mají krásné děti? Často to vypadá takto, a pokud je matka modelkou, má dcera často štěstí, že od malička dostane dobré geny a je krásná.

Dokonalým příkladem takového páru je 31letá modelka z Ruska Kseniya Belousová, která zapůsobí svou alabastrovou pokožkou a svého tmavovlasého partnera, 35letého Ugo Ukah - muže se stejně krásným vzhledem. Tato obrovská rozmanitost genů přispěla k tomu, že pár měl mimořádně krásnou dceru.

Obrázek z instagram.com/kseniya_bella

V současné době je Ukah klubovým hráčem z Malajsie, kde tráví čas se svou milovanou a dcerou. 31letá dívka má stále mnoho povinností souvisejících s profesí modelingu, takže se o dceru často stará otec, po kterém zdědila barvu pleti. Je nemožné nevšimnout si podobnosti pětileté Vivienne s oběma rodiči. Je to prostě pozoruhodné a uživatelé internetu o tom už dlouho mluví.

Dceru Kseniy a Ugo, Vivienne, mnozí nazývají nejkrásnějším dítětem na světě. Její fotografie jsou nejlepším důkazem toho, že směs různých genů může vytvořit něco krásného.

Obrázek z instagram.com/kseniya_bella

Obrázek z instagram.com/kseniya_bella/

Je nemožné nevšimnout si podobnosti pětileté Vivienne s oběma rodiči. Je to prostě pozoruhodné a uživatelé internetu o tom už dlouho trápí.

Hlavní obrázek z wiemy.to