Joey Mustain, který žije v americkém státě Alabama, byl se svou dcerou v řetězci restaurací „Chick-fil-A“ a byl svědkem něčeho, co se rozhodl popsat na Facebooku.

"Dnes jsem šel do restaurace s dcerou." Po jídle si šla hrát na hřiště, pak jsem jí zavolal na dezert. Tiše jsme se posadili ke stolu. Viděli jsme přesně celou restauraci.

Pak mě situace zaujala. Bezdomovec se obrátil na zaměstnance a zeptal se ho, jestli existuje šance, zda by mohl dostat pozůstatek jídla. Byl špinavý a jeho boty zablácené. Vlasy měl špinavé a vousy naznačovaly, že se neoholil pár pěkných dnů. Všichni v restauraci se na něj dívali, ale sám se nijak nevnucoval.

Stál ve správné vzdálenosti, aby někoho nerušil. Když se k němu manažer přiblížil, slyšeli jsme ho, jak řekl bezdomovci, že nedostane žádné zbytky, ale normální teplé jídlo jako všichni ostatní. Vše, co od něj požadoval, byla modlitba za jídlo. Bezdomovec s takovou nabídkou okamžitě souhlasil.

Slyšel jsem jejich slova důkladně a byl dojatý. Řekl jsem své dceři Stelle, aby se dobře podívala, protože takový pohled se nestává každý den.

Měli bychom následovat příklad tohoto muže, jak se chovat a pomáhat druhým. Doufám, že moje dcera a každý host restaurace si to budou pamatovat po dlouhou dobu. “

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com