Když se Oksana Kobletskaya a její manžel Sergej dozvěděli, že se znovu stanou rodiči, nemohli udržet na uzdě své emoce štěstí. Měli už 3letou dceru, ale opravdu chtěli mít druhé dítě.

36letá žena žijící v Oděse (Ukrajina) vždy chtěla mít dvě děti. Myslela si, že se sourozenci vychovávají lépe a že dítě bude šťastnější když bude mít bratra nebo sestru. Z finančních důvodů manželství nikdy neplánovalo velkou rodina, ale ty dvě byly pro ně právě to pravé. Oksana se velmi brzy dozvěděla, že nebude mít pouze jedno novorozené dítě.

Obrázek z google.com

Překvapilo ji, protože nikdo v její rodině ani rodině manžela nikdy neměl dvojčata. Skutečné překvapení je však stále před nimi...

Na dalším ultrazvuku si všimla, že se doktor zamračil a opakoval vyšetření. Velmi se obávala, že se svým dětem něco děje.

Obrázek z google.com

Nečekala, že jí doktor oznámí, že nemá v sobě dvojčata, ale ... pět dětí! A co víc, lékař řekl, že v tak ranné fázi je obtížné si být absolutně jistý, a může se ukázat, že existuje šest plodů! K tomu dochází jednou za 55 milionů těhotenství. Oksana tomu nemohla uvěřit.

Obrázek z google.com

Měla strach z toho, jak ona a její manžel zvládnou tak velké množství dětí. Všechny jejich plány se musely dramaticky změnit a manželé měli jen pár měsíců na přípravu na narození několika dětí.

Obrázek z google.com

Porod začal ve 30. týdnu. Personál nemocnice byl dobře připraven a na Oksanu čekalo osm lékařů s nejvyšší pohotovostí. Oksana porodila tři chlapce a dvě dívky, všichni novorozenci byli zdraví.

Moji rodiče byli šokováni zároveň, ale také velmi šťastní. Všech pět se okamžitě stalo ukrajinskými hvězdami. Toto zrození se konalo v této zemi poprvé, a tak se do nich doslova zbláznilo mnoho lidí.

Obrázek z google.com

Dnes má pět dětí 5 měsíců. Rodiče si už zvykli na péči o takovou partu a přestože jsou velmi unavení, nedokážou si představit, že by jim byť jen jeden z nich chyběl.

Rodina se přestěhovala do většího bytu a Oksana vede účet na Instagramu, kde uvádí fotky „pěti perel“ a jejich starší sestry.

Obrázek z google.com

Doufáme, že rodiče dostanou velkou podporu při zvládnutí vzdělávání všech šesti, protože nepochybně budou potřebovat hodně síly, vytrvalosti a trpělivosti.

Hlavní obrázek z google.com