Někdy najdeme příběhy, které čteme se zatajeným dechem. Tento krásný příběh je jen to. Nevíme, jestli je to skutečné nebo vytvořené, ale stále stojí za přečtení. Proto jsme se rozhodli s vámi to sdílet.

„Chtěl jsem adoptovat psa z útulku. Na místě se mi líbil Labrador jménem Reggie. Hned jsem věděl, že to byl pes pro mě. Přiznám se, že začátky nebyly snadné. Nemohl jsem se s Reggiem vypořádat. Při pohledu na jeho adopční papíry jsem našel dopis adresovaný novému majiteli Reggieho. Než jsem to otevřel, řekl jsem psovi - Možná pro nás váš předchozí majitel nějaké rady? “

Obrázek z google.com

Osobě, která adoptovala mého psa:

Nejsem úplně šťastný, že jste obdržel tento dopis. To znamená, že jste Reggieho nový majitel a už s ním nejsem. Dovolte mi, abych vám něco řekl o našem labradoru, doufám, že vám to pomůže vybudovat lepší vztah s tímto úžasným psem. Za prvé - Reggie miluje tenisové míče. Čím více tím lépe! Obvykle má v ústech dvě koule. Také se pokusil vzít třetí, ale zatím selhal. Bez ohledu na to, kam hodíte míč, Reggie po něm poběží - takže buďte opatrní v ulicích. Nechceme, aby se stala tragédie! Reggie zná základní příkazy, jako je sezení, zastavení, chůze. Jí dvakrát denně - v 7 hodin a 18 hodin. Byl očkován, ale nenávidí chození k veterináři.

Nakonec jsem tě chtěl požádat, abys mu dal čas, aby si na to zvykl. Celé roky jsme byli sami. Také bych vám rád řekl tajemství. Jmenuje se Reggie. Nevím, proč jsem dal takové jméno v útulku. Protože však čtete tento dopis, měli byste znát jeho skutečné jméno - Tank (poznámka editora). Říkal jsem mu tak, protože jsem chodil do armády. Než jsem odešel na misi do Iráku, pokusil jsem se jen najít dobrý domov pro Tanka. Byl mou jedinou rodinou 6 let. Téměř tak dlouho, jak jsem sloužil v armádě. Doufám, že teď bude také tvou rodinou a bude tě milovat stejně jako mě.

Pokud musím opustit Tanka, abych bránil zemi před teroristy - tak to tak být musí. Doufám, že Tank bude na mě hrdý a pochopí to. Je to velmi chytrý pes.

Hodně štěstí!

Paul Mallory

Obrázek z google.com

Dopis jsem vložil zpět do obálky. Samozřejmě jsem slyšel o Paulu Mallorym. Byl to válečný hrdina a před několika měsíci získal posmrtnou známku za své služby v zemi. Pak jsem se podíval na svého psa. „Hej Tank,“ řekl jsem klidně a pes zvedl hlavu a vrtěl ocasem jako pejsek. Tank ke mně okamžitě běžel a olízl mi tvář. - Chceš hrát fotbal? Pes vyběhl z místnosti a po chvíli do ní vběhl se třemi tenisovými míčky v ústech ...

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com