Pravděpodobně jste to taky někdy zažili, že jste se na poslední chvíli rozhodli, že uděláte něco jiného než obvykle. Vybrali jste jinou kavárnu nebo šli jinou cestou a změna zvyků změnila vše ...

Setkáte se se starým přítelem, kterého jste roky neviděli, nebo po návratu domů zjistíte, že váš partner podvádí. Někdy malé změny mohou změnit celý váš život. To se stalo s Malissou Sergentem Lewisem, když jednoho dne minulý rok jela do práce jiným způsobem.

Jednoho rána jela Malissa trochu pozdě do základní školy v Kentucky, kde pracuje. Místo obvyklé trasy se žena rozhodla zvolit vedlejší cestu, aby se tam dostala rychleji. Bylo to rozhodnutí, na které nikdy nezapomene.

Obrázek z google.com

Téhož dne na trase nebylo moc provozu, ale bylo tam ještě něco jiného: taška na odpadky.

„Když jsem projížděla, všimla jsem si tašky z odpadkového koše. Když jsem se blížila k ní, byla jsem stále více přesvědčena, že se pohybuje. “ - Malissa řekla pro Dodo.

Obrázek z google.com

V pytli bylo rozhodně něco živého a Malissa věděla, že musí zkontrolovat, co to je. Vystoupila z auta a opatrně přistoupila k tašce, která byla velmi pevně svázaná.

Obrázek z google.com

Malissa jemně roztrhla roh vaku a pohlédla dovnitř. Uvnitř viděla něco, co ji šokovalo.

„Bylo to štěně, které mě rozesmálo. Jakmile jsem tašku otevřela, okamžitě začal vrtět ocasem. Tomu jsem nemohla uvěřit… “

Obrázek z google.com

Někdo vložil štěně do této tašky a hodil jej do silnice. Není známo, kolik času strávil chudák ve tmě. Štěně mělo na sobě límec, ale bohužel žádné ID. Malissa věděla, že ho tam nemůže nechat, a tak ho vzala do auta a jela se svým psem do školy.

Obrázek z google.com

Syn ženy vyzvedl štěně a vzal jej domů. Potom ho vzali k veterináři, kde byl vyšetřen a očkován. Jak se štěně dostalo do tašky, zůstane tajemstvím. Mohl být opuštěn nebo ukraden, proto Malissa případ nahlásila policii.

Ukázalo se, že štěně nebylo hlášeno jako chybějící. Těší to ženu, protože se rozhodla adoptovat psa a dát mu lásku, kterou si zasloužil. Život je opravdu tajemný. Kdyby Malissa toho rána nešla pozdě a šla stejnou cestou jako vždy, nikdy by nenašla štěně a příběh by měl tragické finále.

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com