Rozvod není nejpříjemnější věc na světě. Existují však situace, kdy nezůstane jíná možnost.

Pár z tohoto příběhu se rozhodl rozvést. Muž nechal na kuchyňském pultu dopis, ve kterém napsal, že toho má dost. Manželka však musela mít poslední slovo.

"Drahá manželko,

Píšu tento dopis, abych tě informoval, že tě opouštím navždy. Byl jsem pro tebe dobrým manželem 7 let, ale nic jsem z toho nedostal. Poslední dva týdny byly skutečné peklo. Tvůj šéf mi volal, aby řekl, že jsi odešla ze své práce, a to vrhlo trochu hořkosti ...

Minulý týden jsi přišla domů a ani sis nevšimla mého nového účesu a boxerek, které jsem si oblékl speciálně pro Tebe. A tvou oblíbenou večeři, kterou jsem vařil celé hodiny, jsi snědla beze slova, pak jsi jen sledovala seriál a šla spát.

Neříkáš mi, že mě miluješ, nemáme sex a neděláme nic, co by nás spojilo jako manželský pár. Takže mě buď podvádíš, nebo mě prostě nemiluješ. Ať už to je cokoli, odcházím.

Tvůj bývalý manžel

P.S. Nezkoušejte mě hledat. Tvoje sestra a já se stěhujeme do jiného města. Měj hezký život! "

Dopis jejího manžela ženu překvapil a rozčilil. Jak to mohl udělat, aniž by znal důvod jejího chování? Rozhodla se tedy napsat mu dopis s odpověďmi.

"Drahý bývalý manželi,

Nic mě nikdy neudělalo šťastnější než tvůj dopis. Je pravda, že jsme byli 7 let ženatí, ale byl jsi dobrý manžel? Sledovala jsem tolik seriálů, protože ty jen pomáhají utišit to tvé věčné sténání a sebelítost. Bohužel ani toto z dlouhodobého hlediska nefunguje.

Samozřejmě jsem si všimla tvého nového účesu, ale první věc, která mi přišla na mysl, bylo „vypadáš jako holka“. Moje matka mi vždycky říkala, že kdybych neměla co říct, měla bych mlčet. Takže jsem neřekla nic.

A když jsi uvařil moje oblíbené jídlo, musíš si mě plést s mou sestrou, protože jsem přestala jíst vepřové maso před 7 lety. Co se týče těch boxerek, všimla jsem si, že stále nosí cenovku 49,99 $. Je náhoda, že si moje sestra dnes ráno půjčila 50 dolarů?

Přesto jsem chtěla zachránit naše manželství. Takže když jsem v loterii vyhrála 10 milionů, opustila jsem svou práci a koupila nám 2 vstupenky na Jamajku. Když jsem se vrátila domů, byl jsi pryč a tvůj dopis na mě čekal na stole ...

Myslím, že se všechno děje z nějakého důvodu. Doufám, že váš budoucí život bude úspěšný. Právník mě ujistil, že tvůj dopis by dokázal, že jsi mě opustil a že ode mě nedostaneš ani cent. Opatruj se!

Tvá bývalá manželka, zatraceně bohatá a konečně volná!

P.S. Nevím, jestli jsem se ti o tom někdy zmínila, ale moje sestra Carla se narodila můj bratr Carl.

Obrázek z google.com

Doufám, že to pro tebe nebude problém. “

Řekněme, že nejlépe se směje ten, kdo se směje naposledy, je dokonalým shrnutím tohoto příběhu?

Hlavní obrázek z google.com