Každé narození dítěte je něco zvláštního a skutečný zázrak. Někdy však existují ještě zvláštnější těhotenství. To byl případ této dvojice. Nikdy si nepředstavovali, že by jejich těhotenství bylo něco, co se stane jen jednou z každých 15 milionů těhotenství.

Bethani a Tim Webb z Hythe v Albertě se setkali dva roky před svatbou v červnu 2015. O tři měsíce později byla Bethani těhotná. Pár šel na rutinní ultrazvuk.

Když sestra pohlédla na obraz na zařízení, nemohla uvěřit tomu, co viděla. Něco takového pár nikdy neočekával. V Bethanině žaludku byly čtyři stejné dívky. Šance na takové těhotenství je 1 z 15 milionů.

Gepostet von Bethani Esther Irene Webb am Samstag, 14. Februar 2015

Bethani porodila císařským řezem ve 33 týdnech těhotenství v červnu 2016. Čtyři zdravé a identické dívky se jmenovaly Abigail, McKayla, Grace a Emily. V rodinách obou rodičů nebyla vícečetná těhotenství.

Gepostet von Webb Quadruplets Updates am Dienstag, 31. Mai 2016

Před novými rodiči se objevil zajímavý problém, který rodiče obvykle nemusí řešit. Jak rozlišit čtyři identické dívky. Bethani a Tim přišli s nápadem malovat dívčí nehty v různých barvách. Takový počet dětí je jen výzva! Používají až 48 plenek denně! K podpoře sebe sama využívá podporu dobrých lidí.

Gepostet von Webb Quadruplets Updates am Montag, 2. Oktober 2017

Život je plný překvapení. Přejeme celé rodině hodně zdraví a štěstí!

Hlavní obrázek z dej to