Mnoho mladých párů sní o založení vlastní rodiny. Proto Katie a Josh Butler skákali radostí, když se dozvěděli, že budou mít dítě.

A přesto jejich naděje a plány byly v troskách, než si mohli rodičovství užít.

Když Katie podstoupila ultrazvukové vyšetření ve 20 týdnech těhotenství, ukázalo se, že se něco stalo. Lékaři nedokázali přesně určit, o jaký problém jde, ale byli si jisti, že vše nebude tak jak má být.

Tehdy pro pár začalo neobvykle těžké období ... období, během kterého se v jejich životě objevilo mnoho obratů.

Když se narodil Dewey, syn Katie a Josha Butlera, byl brzy převezen na novorozeneckou jednotku intenzivní péče, kde lékaři bojovali o život. Bohužel to nevyšlo. Dewey zemřel po 132 dnech statečného boje. Jeho srdce nedokázalo vydržet pokus o chirurgické zavedení potravinové sondy do jeho těla.

Rodiče dítěte byly samozřejmě zničeni. Dříve pevně věřili, že se Deweyovi podaří překonat všechny protivenství, a proto na ně padla zpráva o jeho smrti jako blesk.

Obrázek z newsner.com

„Cítila jsem se provinile za to, že jsem měla tyto myšlenky, ale také jsem se trochu ulevila, můj syn konečně našel mír a jsem si jistá, že se s ním znovu setkám,“ řekla Katie během rozhovoru se zpravodajskou agenturou Caters.

Modlili se za sílu

Rodiče se obrátili k Bohu, aby jim dali sílu přežít tento test. Když Katie a Josh truchlili po svém vzácném pokladu, stal se zázrak.

Jedna ze sester z jednotky novorozenecké intenzivní péče je zavolala a řekla, že v pátém patře nemocnice bylo dítě, které potřebovalo matku a otce. Chlapec jménem Brax trpěl mnoha nemocemi a jeho biologická rodina mu nemohla poskytnout péči.

Katie a Josh nevěděli, co očekávat, ale o čtyři dny později se setkali s tímto sladkým batoletem. Brax byl předčasně narozené dítě, které se narodilo v 27. týdnu těhotenství. Bylo mu 11 měsíců a nikdy neopustil nemocnici. Měl chronické respirační selhání, plicní hypertenzi a k ​​usnadnění dýchání musel používat trubici. Katie a Josh se dozvěděli, že se jeho stav v průběhu času může zlepšit.

Obrázek z newsner.com

Pár nepochyboval o tom, co chtěli udělat. Vzali Braxe domů a postarali se o něj. O několik měsíců později, když prošli celým postupem, oficiálně adoptovali chlapce.

„Když jsme ho přivedli domů, jeho zdraví se začalo zlepšovat. Stále potřebuje kyslík, ale jeho motorické schopnosti a příjem potravy se tak zlepšily. Zná nás, usmívá se na nás a pozná nás. Naše rodina je k němu velmi připoutaná. Díky Deweyovi jsme měli hodně lásky a teď chceme tuto lásku přenést na Braxe. “

Katie a Josh si přejí děti od malého Braxe. To, co se stalo Deweyovi, je velmi smutné. Rodiče na něj nikdy nezapomenou. Naštěstí pro tuto rodinu se v tunelu objevilo poměrně rychle světlo. Přišla k nim v podobě jiného nevinného dítěte, které potřebovalo jejich pomoc.

Hlavní obrázek z newsner.com