Ania cestovala se dvěma malými dětmi. Omylem namísto vlaku do Opoczna nastoupila do Pendolina do Krakova. Žena nebyla na tak dlouhou cestu připravena. Zástupce manažera pomohl unavené a vyděšené cestující.

Jízdenky, zavazadla, dvě děti ... Když paní Anna nastoupila do vlaku na stanici Warszawa Zachodnia, myslela si, že se o všechno postará a brzy bude v Opocznu. Během kontroly lístků se však ukázalo, že pendolino, kam cestuje, jde do Krakova.

Obrázek z google.com

„Byl tam strach, rozpaky, dokonce i slzy, protože jsem si nedokázala představit takový jednodenní výlet se dvěma malými dětmi,“ řekla Ania v rozhovoru s portálem tvn24.pl.

Naštěstí našla příkladnou vlakovou obsluhu. Dirigent okamžitě zkontroloval, kde může zastavit vlak, aby zachránil zoufalou matku a děti zachránily dlouhou a stresující cestu. Šli jsme na stanici ve Włoszczowě. Zaměstnanci také pomohli najít tu nejlepší spojení a dokonce osvobozeni od placení zpáteční letenky. Díky jejich pomoci Ania a děti z Włoszczowy jely rovnou do Opoczna.

Jak k chybě došlo?

„Vlak do Opoczna i do Krakova opustil Varšavský západ ze stejné platformy. Rozdíl mezi odjezdy byl několik minut. V rozpacích se zavazadly, děti, nedívala jsem se na čísla vlaku "- vysvětlila paní Ania.

Gratuluji k příkladnému přístupu k personálu vlaku. Můžeš? Můžeš. Tomu se říká lidský přístup.

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com