Obrovská únava, bezesné noci a neustálé starosti - výchova dítěte není nejjednodušší.

Kromě toho 24-hodinové sledování chování a reakce v dané situaci znamená, že být rodičem vás může opravdu zklamat. Nakonec si uvědomujeme, že naše děti napodobují vše, co děláme.

Může se zdát, že se to stane, až když dítě začne chodit a mluvit, ale následující záznam ukazuje, že k tomu dojde mnohem dříve, než si myslíme.

Chlapec, kterého se chystáte vidět, má pouhých 19 měsíců a již napodobuje chování a způsob svého otce.

Naštěstí někdo zachytil jeho neocenitelný výkon ve filmu. To okamžitě získalo obrovskou popularitu na Facebooku. Když ho uvidíte, pochopíte, proč se tady nemůžete neusmát…

Obrázek z pl.newsner.com

Levi Marlow ze Severní Karolíny má pouhých 19 měsíců, ale lze již učinit závěr, že dítě bude následovat kroky svého otce.

Jeho otcem je farář Ryan Marlow. Při pohledu na výkon jeho syna není těžké uhodnout, že když mluví se svými farníky, dělá to s mimořádnou vášní a velkou oddaností.

Okouzlující Levi ještě nemůže mluvit. Ale to mu nebránilo v tom, aby dal ohnivé kázání. Podařilo se mu pomocí gest.

Je snadné vidět, že chlapec jen napodobuje svého otce. Jeho vášnivá „řeč“, vytvořená s pomocí blábolení dětí, způsobila, že se věřící shromážděni v kostele smáli.

Obrázek z pl.newsner.com

Jaký otec takový syn

Chlapcův otec zveřejnil nahrávku na YouTube. Razil je slovy: „Před bohoslužbou Levi jednoduše skočil na oltář a začal dělat totéž, co viděl u svého otce: kázat.“

„Je mu 19 měsíců a umí jen ukazovat. Tentokrát to vypadá, že měl něco opravdu důležitého! “

Tisíce lidí viděli toto „kázání“ na YouTube. To bylo zveřejněno tam poté, co záznam získal neuvěřitelnou popularitu na Facebooku.

Nikdo z nás nechápe, co nám tento roztomilý chlapec chce říct. Vášeň, s níž projevuje svůj projev, je však opravdu roztomilá.

Podívejte se na první výskyt tohoto rozkošného malého chlapce ve videu níže. Je to opravdu k nezaplacení.

Zdroj: youtube.com

Rodiče, dejte si pozor! Děti nás ve všem napodobují!

Hlavní obrázek z pl.newsner.com