Mnoho párů sní o dítěti a ani nepomyslí na to, že nemusí vytvořit celou rodinu. Když se Kevin a Nicole Barattini brali, nevěděli, že se jejich sen nesplní…

Obrázek z podaj.to

Nicole dlouho před svatbou věděla, že trombotické útoky trombocytopenické purpury jsou nemoci, které mohou bránit jejímu těhotenství, ale v nejhorších nočních můrách si nikdy nemyslela, že nikdy nebude mít dítě. Tři měsíce po svatbě došlo k záchvatu a Nicole byla převezena do nemocnice, kde ji lékaři informovali, že její tělo odmítá těhotenství.

Pár si nemohl dovolit náhradní řešení, tj. náhradní matku (cena se pohybovala kolem 90 000 $). Kevin a Nicole vyprávěli příběh o dvojici přátel, kteří pro ně udělali něco neuvěřitelného!

Obrázek z podaj.to

Shawn a Lianna, které mají pět dětí, oznámili své překvapení během večeře v domě Kevina a jeho manželky. Naštěstí oznámili bezdětnému páru, že chtějí mít další dítě ... Lianna se přihlásila na náhradní matku!

Obrázek z podaj.to

Lianna krásně vysvětlila své rozhodnutí: „Máme pět úžasných dětí a bez nich si život neumíme představit. Nedokázala jsem se dívat na bolest našich přátel, kterým by toto štěstí chybělo. ““

Vše proběhlo v pořádku! Po 9 měsících se však na světě neobjevilo jedno dítě, ale krásná dvojčata!

Obrázek z podaj.to

Těsně před porodem se dotkla Nicole, že nikdy nemůžete ztratit naději, když máte skvělé přátele. Díky Lianně se na světě objevili zdraví a silní sourozenci!

Obrázek z podaj.to

Dominic James a Luciana Rae ukradli srdce nejen jejich skutečným rodičům, ale také jejich tetě a strýci.

Obrázek z podaj.to

Vždy je naděje!

Hlavní obrázek z podaj.to