Tento příběh je nejlepším důkazem toho, že lékaři nejsou neomylní. Žena Nicka Schnarra byla těhotná se svým třetím dítětem, když jí lékaři dali strašlivé zprávy ...

Nick to popsal takto:

„V posledních měsících jsme s manželkou věděli, že očekáváme velmi nemocné dítě. Náš syn měl trpět vážnou formou hydrocefalu. Syn měl zkrátka mít přebytečnou mozkomíšní tekutinu. Názory ostatních lékařů potvrdily počáteční diagnózu. Slyšeli jsme také, že existuje 90% pravděpodobnost, že syn zemře brzy po porodu. Lékaři nám řekli, jak by vypadala možná péče o dítě se zhoršenou funkcí života. Zažili jsme něco, co nelze popsat slovy. “

Obrázek z google.com

Jeho manželka Brooklyn prakticky žila v nemocnici a on pracoval a staral se o další dvě dcery s pomocí babiček. V den porodu byla v nemocnici celá rodina a lékaři naposledy vysvětlili, jak by porod pravděpodobně skončil. Byli ohromeni, když zaslechli plačící dítě.

Obrázek z google.com

Charlie Edward Schnarr se narodil bez hydrocefalu! Lékaři nedokázali vysvětlit tento jev, protože všechny studie potvrdily jejich závěry. To však neznamená, že chlapec je zcela zdravý.

Obrázek z google.com

Malý Charlie má hypertrofické srdeční komory, ale naštěstí to jeho život neohrožuje. Čas od času se musí podrobit rutinním testům.

Obrázek z google.com

Chlapci rodiče mají jen jedno vysvětlení tohoto zázraku:

 "Tolik lidí se modlilo za zdraví za našeho syna, rodinu, přátele, pracovní kolegy a dokonce i cizince ... Jejich modlitby byly zodpovězeny."

Přejeme málo Charlieho hodně zdraví!

Obrázek z google.com

Pamatujte, že lékaři jsou jen lidé a někdy dělají chyby. Někdy nemůžete vysvětlit změny, které se dějí ve vašem těle.

Hlavní obrázek z google.com