Tammy Gonazalez z Miami na Floridě byla na rutinním ultrazvuku. Najednou si všimla, že její dítě z úst vyfukuje obrovskou bublinu.

Po důkladném vyšetření plodu lékaři řekli něco hrozného. „Bublina“ se ukázal jako teratom, což je velmi vzácná rakovina.

Obrázek z google.com

Dítě nevyfouklo z úst bublinu. Místo toho se tam vyvinula rakovina.

Lékaři údajně radí ženě ukončit těhotenství, protože by mohla být hrozbou pro její život a zdraví. Tammy však nesouhlasila. Mnohokrát bylo zdůrazněno, že takový nádor může růst velmi rychle. Pro ženu však bylo nejdůležitější dítě a jeho život a zdraví.

Po četných konzultacích podstoupila inovativní metodu endoskopické chirurgie.

Ruben Quintero, ředitel Fetal Therapy Center v Jackson Memorial Hospital v Miami, provedl tento zákrok poprvé. Zasunul mikroskopickou kameru a chirurgické nástroje drobným řezem, aby se podrobně podíval na nádor a posoudil riziko.

Teratom se ukázal být příliš velký na to, aby mohl být odstraněn. Doktoři se tedy rozhodli jej odříznout a nechat v plodové vodě až do narození dítěte.

Obrázek z google.com

Když byl nádor při narození vytažen, ukázalo se, že je menší, než se původně předpokládalo.

Tammy řekla: - Má dcera Leyna má na rtech jen malou jizvu. V žádném případě ji neobtěžuje - normálně jí a pije. Leyna je můj malý zázrak!

Tady je příběh, který ukazuje, jak velké instinkty mají matky. V tomto případě byl život dítěte nejdůležitější.

Hlavní obrázek z google.com