Neexistuje žádný efektivnější způsob, jak se sejít celou rodinu, jako je svatba. Nedávno jsem viděl téměř celou svou rodinu na mé svatbě.

Když tedy Tara Foley naplánovala svou vlastní svatbu, vytvořila seznam všech hostů, které by chtěla vidět.

Jedním z lidí, o kterých přemýšlela jako první, byla její milovaná babička. Bohužel již měla 102 let a nebyla schopna podniknout dlouhou cestu na svatbu své vnučky.

Takže Tara řekla, že jelikož k ní její babička nemohla přijít, šla navštíví starou dámu a společně ochutnají předzvěst toho, co čeká mladou žena.

Fotografie z tohoto krásného setkání získaly na internetu velkou popularitu. Když je uvidíte, okamžitě pochopíte proč.

Když Tara Foley plánovala, že se její svatba bude konat v Texasu, byla její 102letá babička Stasia v hospici v Neapoli na Floridě.

Stasia řekla zaměstnancům centra, že jejím snem je jít na svatbu své vnučky.

„Když byla babička v domově, sestra se jí zeptala, co by chtěla dělat,“ řekla Tara. - "Babička odpověděla, že by chtěla být na mé svatbě." Pečovatelky jí řekly, že nechtějí, aby létala (babička měla téměř 103 let), protože její srdce to nebude schopno vydržet. “

Gepostet von Tara Bars am Donnerstag, 13. Juni 2019

Když si Tara šaty vybrala, dospěla k závěru, že jelikož babička nemohla přijít na svou svatbu, odletěla by k ní.

„Věděla jsem ve svém srdci, že by se tam nějak chtěla pokusit dostat. Rozhodla jsem se tedy za ní letět se svatebními šaty. Toto bylo před pozměňovacími návrhy, takže se nehodilo velmi dobře, ale na tom nezáleželo, “cituje Tara Western Journal.

Tara přišla do hospice, kde nyní žila její babička. Převlékla se do svatebních šatů a rozhodla se u profesionálního focení připomenout jedinečné setkání s milovanou osobou.

"Musela jsem lhát celé své rodině o tom, kde strávím tento víkend." Ani jsem to neřekl svým přátelům. Všechno proto, že jsem chtěl těmito fotografiemi překvapit všechny, “dodala Tara.

Zemřela o 27 dní později

Není pochyb o tom, že stará dáma trvala na svatbě své vnučky. 27 dní po návštěvě Tary je Stasia Foley navždy pryč.

„Když jsem jí ten večer řekla sbohem, věděla jsem - myslím, že jsme to obě věděly - že je to naposledy, kdy se uvidíme,“ řekla Tara.

„Vzala mi do rukou tváře, podívala se mi přímo do očí a řekla, že mě velmi miluje. O 27 dní později zemřela. Měla jsem velké štěstí, že jsem s ní strávila ty okamžiky. Byla to úžasná žena. Miluji tě babičko, vždycky tě miluju! “

Gepostet von Tara Bars am Donnerstag, 13. Juni 2019

Fotografie byly na svatbě překvapením

Tara udržovala všechno v tajnosti až do svatebního dne. Tehdy ukázala fotografii celé rodině.

Fotografie pořízené fotografem Misty McLendonem jsou také úchvatné a poutavé.

„Skutečný, úžasný svatební okamžik,“ napsal Misty McLendon 21. srpna. - „Babička nevěsty byla 102 let a do té doby vždy cestovala sama! Když se nevěsta dozvěděla, že její babička už nemůže létat a nepřijde na svatbu, nastoupila do letadla a letěla ke staré dámě. Změnila se ve svatební šaty a uspořádala společnou focení. “

Gepostet von Tara Bars am Donnerstag, 13. Juni 2019

Tato vnučka zázračně projevila velkou lásku k její babičce. Bude to vždy doprovázeno krásnou vzpomínkou na společné chvíle. Zvláště to, že se všechno stalo krátce před smrtí staré dámy. Je to krásný způsob, jak označit babičinu přítomnost na svatbě, i když tam nebyla fyzicky.

Tara má opravdu zlaté srdce. Zdá se, že nikdo nepochybuje o tom, jak moc milovala svou babičku.

Hlavní obrázek z pl.newsner.com