23letý Tommy Connolly byl studentem. Mladý muž miloval setkání s přáteli, pracoval také na částečný úvazek. Ve svém volném čase běhal.

V okamžiku se jeho řádný život úplně změnil ...

Jednou zprávou na Facebooku se stal otcem a o 6 dní později ... dědečkem! Jeho sedmnáctiletá sestřenice Angela mu napsala dojemnou zprávu, ve které požádala o pomoc.

foto: lolmania.eu

Když se naposledy viděli, zažila dívka obrovskou tragédii. Bojovala se závislostí a byla vyloučena ze školy. Krátce nato otěhotněla a byla úplně sama, protože jí její rodina popřela. V zoufalství se obrátila na Tommyho o pomoc.

foto: lolmania.eu

Mladý chlapec s velkým srdcem na okamžik nepřemýšlel. Věděl, že i kdyby ho Angela nepožádala o pomoc, udělal by to samé - postaral se o ni, objal ji a přijal ji. Chtěl si být jistý, že dívka bude dítě držet, dá mu dobrý život a bude mít místo k životu.

Týden po přestěhování porodil jeho sestřenice syna.

foto: lolmania.eu

Tommy strávil každou chvíli v nemocnici. Dokonce tam studoval, když se dívka po porodu zotavila. V současné době Tommy pokračuje ve vzdělávání, ale zároveň pracuje na zajištění dobrého života pro svou rodinu. Ani na okamžik nelitoval rozhodnutí, které učinil, a „vnuk“ je jeho očima v jeho mysli.

„To není její chyba. Je ztracená. Je to jen dívka, která potřebuje pomoc. “

foto: lolmania.eu

Přestože se jeho příběh ve světě rozšířil, zůstává Tommy skromným klukem. Nepovažuje se za hrdinu, ale za někoho, kdo prostě udělal to, co bylo správné. Doufá jen, že jeho skutek bude inspirovat ostatní k pomoci těm, kteří to potřebují.

Hlavní obrázek z lolmania.eu