Pes podstoupil komplikovanou operaci, aby se odstranil nádor za jeho uchem. Jeho majitel se bál o život svého čtyřnohého přítele a přemýšlel, jak pes přežije tyto těžké okamžiky. Naštěstí všechno šťastně skončilo a první setkání Labradora a jeho pána bylo zaznamenáno a je nesmírně dojemné. Podívej se sám!

Příběhy zvířat neustále dojímají uživatele internetu po celém světě a filmy se čtyřnohými mazlíčky dělají na webu skutečný dojem. Bylo to podobné v případě psa jménem Jack Daniel, který musel podstoupit komplikovanou operaci kvůli nádoru blízko jeho lebky. Naštěstí postup probíhal bez jakýchkoli komplikací a Labrador se rychle zotavil!

Pes a jeho majitel se setkávají po dlouhé době

Problémy se zdravím zvířat jsou problematické nejen pro sebe, ale také pro jejich majitele, kteří se svými čtyřnohými přáteli zacházejí jako s plnohodnotnými rodinnými příslušníky. Není divu, že majitel Jacek Daniel měl obavy o zdraví a život svého domácího mazlíčka. Operace nádoru je velmi komplikovaná a představuje vysoké riziko.

Láska k člověku a zvířeti

Poté, co se Labrador vrátil domů, neopustil svého pána jeden krok. Několik minut se do ní přitulil a celý telefon zaznamenal. Unikátní a extrémně dojemný film se rozšířil do celého světa a stal se skutečným hitem mezi milovníky zvířat! Je okamžitě zřejmé, že pes a majitel sdílejí zvláštní pouto, a když se Jack Daniel ocitl v nemocnici, velmi si navzájem chyběli.

Doufáme, že pes již nebude mít zdravotní problémy!

Obrázek z lelum.pl

Pes jménem Jack Daniel podstoupil komplikovanou operaci, aby odstranil nádor za uchem.

Obrázek z lelum.pl

Naštěstí byl postup úspěšný a pes se mohl vrátit domů.

Obrázek z lelum.pl

Uvítal ho majitel, který Labradorovi nešetřil něhu. Muž a pes vytvořili jedinečné pouto!

Labrador and Owner Hug After Surgery

Afer a scary surgery, this lucky pup is back in his owner's loving arms ❤️

Gepostet von Poke My Heart am Sonntag, 10. Dezember 2017

Hlavní obrázek z lelum.pl