Maryanne a Tommy Pilling jsou ženatí 24 let. Příběh jejich lásky se vyvolává slzy. Setkali se v roce 1990. Oba pracovali v kuchyni centra pro zdravotně postižené. Brzy se ukázalo, že jsou spojeni více než jen přátelským vztahem. Asi tucet měsíců později Tommy požádal o ruku svou milovanou prstenem ze stroje a o necelé dva roky později přísahal svou lásku až do hrobu. Nyní čelí oddělení.

Maryanne a Tommy žijí v angličtině Southend-on-Sea. Jsou neoddělitelní téměř tři desetiletí a před 24 lety stáli na svatebním koberci. 48letá Maryanne měla na sobě bílé šaty, o kterých snila už od dětství, a Tommy, třináctiletý, ve stylovém obleku. Na svatbě páru se bavilo až 250 hostů.

Ačkoli mnoho lidí nechápalo, proč Maryanneina matka dovolila své dceři, aby se vdala, myslela si, že její vztah s Tommym je magický a nikdo neměl právo jim zakazovat lásku. Příbuzní udělali vše pro to, aby milovníci mohli být spolu. Zpočátku žili s rodinou Maryanne a pak se přestěhovali do svého vlastního bytu, který se nachází naproti. Protože se o sebe nemohou postarat, pomáhají jim příbuzní v jejich každodenních činnostech.

Až dosud to zvládli bez problémů, ale v poslední době se situace změnila. Před pěti lety onemocněl 61 letý Tommy demencí a nedávno začal zapomínat, kdo je Maryanne. Jak řekl Daily Express, sestra ženy Lindi Newmanová, někdy v noci zaútočí na její švagrovou. Odstrčí svou ženu pryč a opakuje, že ji nezná a nemiluje. Maryanne pak začne hystericky plakat a běží ke své sestře. Nerozumí, proč se její milovaná osoba chová tímto způsobem a proč si příští den nic nepamatuje.

Aby toho nebylo málo, rodině bylo řečeno, že kdyby se Tommy musel přestěhovat do pečovatelského domu, Maryanne se k němu nemohla připojit. Blízké páry jsou si vědomy, že oddělení by zlomilo jejich srdce, a tak se snaží zabránit jejich oddělení.

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Obrázek z fakt.pl

Hlavní obrázek z  fakt.pl