Muž, který opustil svou ženu se třemi dětmi pro jinou ženu, se rozhodl popsat, jakou velkou chybu udělal.

„Život je plný zatáček a událostí, které jsou mimo naši kontrolu. Může nás to překvapit a změnit to, co pro nás bylo doposud všechno. Přesně před rokem jsem opustil svou ženu. Nechal jsem ji pro mladší, hezčí a urostlejší. Moje žena byla bohužel tlustší, její tělo nebylo tak pevné, měla celulitidu, strie a visící břicho. Nevšímala si účesu a make-upu.

Ani rtěnkou nenatřela rty. Místo toho chodila v povislých teplákových soupravách a volných halenkách. Neměla žádné malované nehty a neholila si ani nohy. Zřídka měla na sobě podprsenku, která jí způsobila ochablé ňadra. Nemluvě o zarostlých obočích ... byla to noční můra. Můžu popisovat své pocity hodiny, ale obecně jsem se už necítil přitahován k ní. Nevěnoval jsem jí pozornost a nemohl jsem si vzpomenout na ženu, do které jsem se zamiloval.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Dnes, přesně rok poté, co jsem odešel, jsem potkal svou bývalou manželku. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale vypadala skvěle. Krásná, elegantní, úhledně oblečená, bez nadváhy a se sexy tělem. Její dobře vyčesané vlasy jí padaly přes ramena. Rty zvýrazněné červenou rtěnkou. Šaty zdůrazňovaly její pas.

Nevypadala jako matka tří dětí, ale po dlouhém okamžiku přemýšlení mě napadlo, že byla matkou a navíc s našimi dětmi ... A teď sedím a přemýšlím o tom, proč vypadala v našem manželství tak špatně. Nechtěl jsem si to přiznat, ale to, jak vypadala moje žena, také záleželo na mně. Na tělocvičnu neměla čas, protože byla s dětmi pořád doma. Neměla čas na každodenní balzamování, styling vlasů ani líčení. A pokud měla volný čas, investovala tentokrát do mě nebo dětí, zapomněla, že je taky důležitá. Proč neměla na sobě podprsenku? Ve spěchu, když krmila své dvě děti, byla rozhodně pohodlnější.

Obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com

Nakonec pro nás pořád vařila, uklízela, žehlila a usmívala se na nás. Vypadala šťastně, i když se na ni tolik myslelo. Život s ní byl dokonalý a já jsem to nemohl ocenit ...

Dnes chci říct jednu věc. Vím, co to znamená mít doma skutečnou ženu. Nechal jsem ji jít. Zničil jsem svůj život a ztratil jsem osobu, která pro mě znamenala největší štěstí. Skutečnou krásu jsem nahradil povrchní a iluzorní. Ale pro mě to byla lekce, na kterou nikdy nezapomenu a nebudu ji doprovázet celý svůj život.

A jak vidíte, potkala někoho, kdo jí pomohl s povinnostmi a moje bývalá manželka našla čas, aby se o sebe postarala. Našla někoho, kdo byl jejím partnerem a nezacházel s ní jako se služkou. Pochopil jsem to příliš pozdě, ale věřím, že někdo v podobné situaci si to přečte a už bude vědět, jak se chovat ... “

Hlavní obrázek z chwilesloneczne.blogspot.com