Na internetu jsme narazili na příběh, který se nevěsta setkala při koupi svatebních šatů v salonu. Čtěte do konce…

Obrázek z google.com

"Mám problémy se štítnou žlázou, proto jsem trpěla nadváhou mnoho let." Proto bylo pro mě těžké najít salon se svatebními šaty v mé velikosti. Nakonec mi jeden z mých přátel jeden doporučil. Když jsem do něj vstoupila, uprostřed obývacího pokoje jsem viděla ženu, jak si zkouší šaty. Byla vysoká asi 160 cm a hmotnost přibližně 110 až 120 kg. Posadila jsem se a procházel katalog dostupných šatů. Vedle mě stála žena s dcerou a nedobrovolně jsem slyšela jejich rozhovor, z čehož jsem dospěla k závěru, že dcera je velmi rozmazlená... Dcera se podívala na baculaté ženy, které si zkoušela šaty:

Dcera: "Je těžké uvěřit tomu, že se někdo takovýhle ožení vůbec..."

Matka: „Ani jsem nečekala, že se velryby vdávají!“

Všimla jsem si, že žena, která si zkouší šaty, slyšela tyto komentáře, protože její výraz se hodně změnil - vypadala opravdu rozhozená. Chtěla udělat pár kroků od manažera, který s ní právě vybíral šaty, ale muž ji jemně zastavil a pak pevně přistoupil ke komentující matce a dceři.

Obrázek z google.com

Manažer: "Nemůžu uvěřit, že si myslíte, že si koupíte šaty v tomto salonu"

Dcera: „Raději tomu věřte, protože se to stalo tak, že jsme je právě přišli vyzvednout! A už jsme za to zaplatili. “

Manažer: „Aha, tak jste si přišli vyzvednout šaty? Jaké bylo příjmení?

Matka: "Ve jménu [...]"

Manažer: "OK, počkejte prosí..."

V tuto chvíli manažer přišel k přepážce, prohlédl si nějaké papíry a pak podal matce kousek papíru.

Manažer: "Požádám vás o podpis."

Žena (podpis poznámky): „Co je to?“

Manažer: „Právě jste podepsali rezignaci z nákupu spolu s úplnou refundací. Najděte si jiný salon. Zrušili jsme vaši objednávku a vrátíme vám ji na kartu. Teď prosím odejděte. “

Obrázek z google.com

Dcera: „JAK SI TO MŮŽETE DOVOLIT? MÁ SVADBA JE TENTO TÝDEN! Nemůžete to udělat! "

Křičela to, dcera začala dělat scénu a házet předměty po celém salónu.

Manažer: „Zrušil jsem objednávku, protože nenechám abyste uráželi ostatní zákazníkykvůli váze. Všiml jsem si, že se obě dámy cítíte nadřazené nad ostatními a tak se stává, že u nás není místo pro klienty, kteří se takto chovají. Volám teď policii. Chtěl bych vás také informovat, že stále mám své údaje o kreditní kartě a účtuji vám všechny škody v salonu. “

Manažer popadl telefon a žena a její dcera rychle opustily obchod. Koupila jsem si šaty v tomto obchodě a bylo to prostě KRÁSNÉ! Mimochodem, ukázalo se, že manažer má také dceru, která se má nadváhu, protože má také problémy se štítnou žlázou. "

Hlavní obrázek z google.com