Allison a Josh se setkali na vysoké škole a zamilovali se na první pohled. Pár se oženil v roce 2010 a postupem času se jejich rodina rozrůstala. Manželství mělo tři biologické děti, když se rozhodly adoptovat Miki. V roce 2013 se na světě objevilo další biologické dítě páru. Ale to není konec...

Bylo to 30. října 2015, 38. narozeniny Allison. Žena přijala telefonní hovor od přítele, který je také právníkem specializujícím se na adopce. Žena si vzpomněla, že Allison a Josh zvažují další adopci, takže když se dozvěděla příběh těhotné ženy, která nedokázala vychovávat své dítě, okamžitě přemýšlela o hrdince tohoto článku. Šťastné manželství dlouhou dobu neuvažovalo o možnosti přijmout nového člena do své rodiny, prostě se to rozhodlo.

Když byl čas vyřešit, celá rodina sbalila dodávku a vydala se na 10hodinovou cestu do Duke University Hospital v Durhamu. To, co se stalo později, navždy změnilo osud celé Lewisovy rodiny.

Allison a Josh se vzali v roce 2000. Pár se nemohl dočkat, až založí rodinu. V lásce plánované mít 2 nebo 3 děti.

Obrázek z google.com

Ale jako obvykle, život rád překvapí...

Během let Allison porodila Abbyho (11), Jacka (9) a Isabelu (8). Po několika letech se manželé rozhodli adoptovat Micaha (5) a po chvíli se objevilo další biologické dítě Julie (3).

Obrázek z google.com

Allison a Josh si mysleli, že jejich rodina je plná... Ale všechno se změnilo na 38. narozeniny ženy, když obdržela hovor od přítele.

„Vzpomněla si na to, že zvažujeme další adopci, a pak si uvědomila, že existuje žena hledající rodinu pro své dítě,“ říká Allison LittleThings.

Žena zavolala manželovi, který okamžitě souhlasil s adopcí dalšího dítěte.

Obrázek z google.com

Když rodina zjistila, že se jejich další dítě právě narodilo, okamžitě šli do nemocnice, aby přivítali nového člena rodiny. Během cesty přijala Allison telefonní hovor, který navždy změnil osud její rodiny.

Byl to další hovor od přítele, který informoval rodinu o adopci. Máma hlásí, že se žena zeptala, jestli má Josh obě ruce na volantu. Pak dala úžasné zprávy.

„Dokázala jen říct, že lékaři v Duke právě provedli ultrazvuk. Během studie bylo zjištěno, že brzy se narodí ne jedno, ale dvě děti. Vždy mám potíže s vyjádřením emocí, které nás v té době provázely. Bylo to něco jako vzrušení, ohromující a děsivé potěšení. “

Obrázek z google.com

Bohužel, další telefonní hovor nebyl na tak dobré notě. Allison okamžitě vycítila, že něco není v pořádku, rozpoznala to hlasem ženy, ve které cítila úzkost.

„Je mi to líto. Jsou na cestě do operačního sálu, aby provedli pohotovostní císařský řez, ale nemyslí si, že to dítě B přežije. ““ - řekli příteli rodiny.

Obrázek z google.com

Allison nadále hlásí:

„Během následujících dvou hodin jízdy do nemocnice se odehrály miliony věcí, ale když jsme se tam konečně dostali, našli jsme malého, ale zdravého chlapce, jehož sestry objímaly. Ale na intenzivní péči leželo dítě, které se narodilo bez mozku, jak jsme brzy zjistili.

Lékaři se na nás podívali smutkem a soucitem a řekli: „Nemusíte ji brát. Víme, že to není to, co jste podepsali. “

Obrázek z google.com

„Protože jsme na opačných stranách malého inkubátoru, Josh a já jsme řekli, že je naše dcera. Celá naše rodina strávila další tři týdny v Duke, objali jsme ji, zpívali jsme ji, plakali a modlili jsme se. “

Když se zdravotní stav dívky stabilizoval, bylo rozhodnuto transportovat dítě do nemocnice v Birminghamu, domovském městě Allison a Josh. Tam dítě strávilo další 3 týdny na jednotce intenzivní péče.

Obrázek z google.com

Nakonec po 44 dnech strávených v nemocnicích mohla Ava Leigh Lewis žít se svou rodinou.

Obrázek z google.com

„Rozhodování, zda by Ava měla být naší dcerou, bylo jednou z„ nejobtížnějších a nejjednodušších “věcí, jaké jsem v životě udělal. Několikrát týdně nás navštěvuje její hospicový tým a naše sestry jsme milovali a vážili si, jejich návštěvy připomínají, že život Avy bude pravděpodobně mnohem kratší, než bychom chtěli.

Mluvíme otevřeně s dětmi. Vědí, že život Avy bude velmi krátký. Ale také vědí, že máme tolik lásky sdělit v poměrně krátkém čase. “

Obrázek z google.com

Hlavní obrázek z google.com