Když vidíte někoho dělat něco, o čem si myslíte, že je divné nebo ho nepodporujete, zeptejte se sami sebe: bolí to někoho?

Pokud odpověď zní „ne“, měli byste ji prostě ignorovat a starat se o své. Vy sami nerozhodujete, co je pro ostatní nejlepší, zvláště když jste se neobtěžovali zjistit, proč někdo dělá konkrétní rozhodnutí.

Pokud se rozhodnete zjistit, může to vyvolat zcela nový pohled na celou situaci.

Phoebe Kannisto má šest synů: pětiletá trojčata, osmiletá dvojčata a desetileté dítě. Všichni žijí v Cheektowaga v USA. Až donedávna měli všichni chlapci velmi dlouhé vlasy.

Délka a styl vlasů jsou něco, co neovlivňuje nikoho jiného. Je to osobní volba a každý by ji měl respektovat. Nezáleží na tom, jestli máte rádi někoho účes, nebo ne, pokud je tato osoba šťastná, všechno by mělo být v pořádku.

Chtěli byste, aby si někdo dělal legraci z vašeho vzhledu?

Přesto se zdá, že mnoho lidí nechápe tuto jednoduchou věc a musí komentovat všechno, dokonce i vlasy několika mladých chlapců. Všech šest bylo zesměšňováno na délku vlasů, když ji rostly. Nejen spolužáky ve škole. Neochvějná slova také mluvili dospělí.

Všichni tito lidé však netušili, že chlapci mají zvláštní důvod pro pěstování vlasů. Jeden z jejich přátel zemřel na rakovinu. Chlapci byli vážně zasaženi smrtí jejich vrstevníků a rozhodli se udělat něco pro pomoc.

Takže všech šest se rozhodlo pěstovat si vlasy a dát je neziskové organizaci Děti s vypadávání vlasů. Trvalo to dlouhé měsíce, ale nakonec se bratři mohli vzdát 5 metrů vlasů!

Níže naleznete krátké materiály k tomuto tématu:

Zdroj: youtube.com

Hlavní obrázek z google.com