Příběh americké Janice Rude ukazuje, že skutečná láska může vždy zvítězit, i když někdy potřebuje až čtyřicet let ... Přesně od chvíle, kdy se Janice rozpadla, a jedinou láskou k jejímu životu, Prentiss Willson, uplynulo tolik. Otec dívky stál v cestě mladému štěstí.

Janice byla talentovaná studentka na Occidental College v Kalifornii a jejím snem bylo pokračovat ve studiu na univerzitě. Proto si dívka v místním baru vydělala další peníze jako servírka - chtěla vydělat peníze na vysokou školu. Tam se setkala s Prentissem, který se od chvíle, kdy poprvé viděl Janice, stal pravidelným zákazníkem baru.

Obrázek z google.com

Když se chlapec nečekaně objevil několik dní, Janice to nemohla vydržet a zeptala se na jejich vzájemného přítele. Ukázalo se, že Prentiss odjel navštívit svou rodinu do města vzdáleného 240 kilometrů. Janice později přiznala, že to bylo z její strany šílené, ale ona sedla do svého auta a rozhodla se využít volné dny, aby se s ním setkala. Takto začala jejich velká láska, zvěčněná zasnoubením, o rok později. Informace o jejich angažovanosti se objevily v místním tisku a pak začaly ty nejhorší.

Obrázek z google.com

Janice otec nechtěl přijmout její vztah s Prentisse a udělal něco neodpustitelného. Dal své dceři ultimátum - manželství nebo studium. Pokud by si vybrala vztah s Prentissem, nedostala by ani cent na studium. Janice v rozhovoru řekla, že v mládí dívky neměly na výběr ... Dostala se na univerzitu.

Obrázek z google.com

Janice a Prentiss mají pouze obrázky. Jejich cesty se lišily k dobrému, ale ... byly opět spojeny smrtí svých matek. Ukázalo se, že obě dámy tajily noviny o rozchodu nevěsty a ženicha po celá ta léta. Zdá se, že jejich matky tuto svatbu opravdu chtěly, ale Janiceův majetný otec stál na cestě ke štěstí.

Obrázek z google.com

Janice a Prentiss znovu navázali kontakt. Ukázalo se, že oba byli svobodní a ... o šest měsíců později dostali konečně jejich vytouženou svatbu!

Na jednu stranu je smutné, že kvůli nespravedlivému nepřátelství otce Janice si manželé nemohli užívat života společně a čekat na své vysněné děti. Na druhou stranu, lépe pozdě než nikdy, ne?

Obrázek z google.com

Zde je důkaz, že rodiče by neměli zasahovat do životních rozhodnutí dětí.

Hlavní obrázek z google.com